با چادر هم مي شود خوش تيپ باشيم
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، خانم هاي چادري که دوست دارند شيک پوش باشند و از يکنواختي دربيايند به نکات ساده در ادامه مطلب توجه کنند.
حجاب براي هر فردي به شکل خاصي معنا شده است. اين تصور غلطي است که بعضي افراد فکر مي کنند که داشتن حجاب جلوي شيک پوشي را مي گيرد. در حالي که مي توان با چادر و روسري هم شيک پوش بود. اگر شما فردي چادري هستيد و دوست داريد هنگام استفاده از چادر راحت باشيد و در عين حال شيک پوش باشيد به نکاتي که در ادامه آمده است توجه کنيد. اين نکات به شما کمک مي کند تا از ليز خوردن و نامرتبي چادر و روسري جلوگيري کنيد.

مي توان با چادر و روسري هم شيک پوش بود
شيک پوشي با چادر
خانم هاي چادري هم مي توانند خوش تيپ بودن را تجربه کنند. بعضي ها تصور مي کنند که پارچه سياه چادر سرتا پاي آن ها را مي پوشاند و جلوي زيباييشان را مي گيرد در حالي که اين طور نيست. با رعايت يکسري نکات شما هم مي توانيد فرد خوش تيپي باشيد. به عنوان مثال در انتخاب رنگ روسري از رنگ هاي ملايم و شاد استفاده کنيد. هنگام خريد روسري به جنس پارچه آن توجه کنيد تا به راحتي روي سر بايستد و ليز نخورد. معمولا روسري هاي نخي بهتر از ابريشمي و ساتن روي سر مي ايستند. اگر هنگام استفاده از روسري نخي از فرم جلوي روسري گله داريد مي توانيد از طلق استفاده کنيد تا روسري شما خوش فرم بايستد.
خانم هاي چادري مي توانند براي شيک پوشي از شال يا روسري و کيف و کفش و مانتو شلوارهاي رنگ شاد و ملايم استفاده کنند. و با اين روش مي توان ظاهري خوش تيپ داشت. تيپ خوب ما هم به خودمان و هم به ديگر اعضاي جامعه روحيه خواهد داد. از آنجايي که اين روزها خانم هاي زيادي در محيط هاي کار زنانه مشغول فعاليت اند و اصلا محيط کار زنانه يک امتياز براي استخدام کنندگان بانوان براي جذب نيروي خانم به شمار مي آيد با داشتن لباس هاي زيبا با رنگ هايي شاد مي توانيد انرژي زيادي به همکارانتان بدهيد.

خانم هاي چادري براي شيک پوشي از روسري و کيف و کفش از رنگ شاد و ملايم استفاده کنند
خوش تيپ بودن خانم ها ي با حجاب و چادري
بعضي از خانم ها به راحتي به سمت استفاده از رنگ هاي شاد و روشن نمي روند چون تصور مي کنند با اين رنگ ها توجه نامحرم به آن ها جلب مي شود. در حالي که اين تصور کاملا غلط است. امروزه اکثر جوانان طرفدار رنگ هاي روشن و ملايم هستند و کمتر کسي به سراغ رنگ مشکي مي رود. استفاده از اين رنگ هاي ملايم و شاد براي خانم هاي چادري هيچ ايرادي ندارد بلکه به آنان روحيه و انرژي زيادي مي بخشد. خيلي از افرادي که هنوز از فرهنگ هاي کهنه استفاده مي کنند و تفکرات به روز ندارند فکر مي کنند خانم هايي که لباس هايي با رنگ روشن مي پوشند قصد خودنمايي دارند.
مشکل بزرگ تر اين است که برخي افراد با استناد به احکام الهي مي خواهند خانم ها را سراسر مشکي پوش و تيره پوش کنند. اما چرا زنان ما بايد در جامعه به گونه اي رفت و آمد کنند که انگار هر روز به مراسم ختم مي روند! خانم هاي چادري علاوه بر استفاده از رنگ هاي روشن بايد خوش رو و اجتماعي باشند و با محبت با اطرافيان رفتار کنند تا تصوير منفي اي از چادري ها به عنوان افرادي بد اخلاق و اخمو در ذهن مردم باقي نگذارند. خانم هاي چادري بايد با استفاده از رنگ هاي ملايم و روشن به اطرافيان حس آرامش بدهند و ديگران را جذب حجاب و چادر کنند و در ذهن ديگران ياد و خاطره اي مثبت ايجاد کنند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : چادري