اندر احوالات افاضات آقای کرخی!
در دوره دهم نیز با وجود تبلیغات گسترده اصلاح طلبان و مانورهای مختلف آن ها بار دیگر این امیرآبادی و ذوالنور از لیست اصولگرایان بودند که در کنار علی لاریجانی که تقریبا بی طرف وارد کارزار انتخاباتی شده به بهارستان راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  آقای کرخی در پروژه تخریب استاندار معتدل قم این روزها بار دیگر خبرساز شده است، وی در مصاحبه ای از تفکر اصلاح طلبی مردم قم سخن گفته و آن را به اکثریت مردم قم تعمیم داده است

این در حالی است که کمتر از 6 ماه از انتخابات ریاست جمهوری می گذرد که در آن مردم قم جزء استان هایی بودند که بیشترین رای را به حجت الاسلام رئیسی نماینده جبهه اصولگرا دادند.

البته برای روشن شدن ذهن آقای کرخی باید انتخابات شوراها را نیز یاد آور شد که باز هم 12 نفر از لیست 13 نفره اصولگرا رای آورد.

علاوه بر این آقای کرخی می توانند به دو انتخابات اخیر مجلس نیز رجوع نمایند و میزان رای آوری کاندیداهای مورد حمایت خودشان را بار دیگر مرور کنند تا به میزان محبوبیت طیف خود در قم پی ببرند.

در انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوره نهم به ترتیب آقای لاریجانی، آشتیانی و امیرآبادی که کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان بودند به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

از سوی دیگر در دوره دهم نیز با وجود تبلیغات گسترده اصلاح طلبان و مانورهای مختلف آن ها بار دیگر این امیرآبادی و ذوالنور از لیست اصولگرایان بودند که در کنار علی لاریجانی که تقریبا بی طرف وارد کارزار انتخاباتی شده به بهارستان راه یافتند.

حال وی از کجا و با تکیه بر کدام آمار از تفکر اصلاح طلبی مردم قم سخن گفته جای سوال دارد؟

 

انتهای پیام/

برچسب ها : کرخی