دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸
درباره ما

در عصری زندگی می کنیم که پیشرفت علم و تکنولوژی به صورت لحظه ای شده به طوری که هر روز باید منتظر یک اختراع و پیشرفت در عرصه ای علم و فناوری باشیم.

در این فضای متحول و دگرگون شده، ضرورت دستیابی هر چه سریعتر و بهتر مردم به اطلاعات و اخبار، آن هم به صورت دقیق و روشن ، ما را بر آن داشت که فارغ از جهت دهی ها و جناح بندی های سیاسی موجود در داخل کشور به انعکاس هر چه سریعتر و بهتر وقایع ، رویدادها و مسائل جاری روز کشور و استان قم  بپردازیم.

پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، از سال 1392 کار خود را به صورت متمرکز و حرفه ای شروع کرده و قصد دارد  با رعایت موازین و قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و اصل بی طرفی به بررسی و تحلیل دقیق  رویدادها و اتفافات جاری کشور و استان قم بپردازد.

مشی رسانه ای قم فردا بیشتر تحلیلی _ خبری بوده به طوری که خبرنگاران این سایت قصد دارند با تحلیل ها و گزارش های جامع خود تصویر روشن تر و گویاتری از وقایع و اتفاقات را به مخاطبان  انتقال دهند.

این سایت تنها در مسیر آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خط ولایت فقیه حرکت خواهد کرد و در این  مسیر به یاری و همکاری شما خوانندگان و مخاطبان نیاز مبرم دارد، باشد که در این مسیر بتوانیم با تحقق آرمان های شهدای انقلاب و امام راحل(ره) زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) را فراهم سازیم

 

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: عباسعلی محمدی مطلع

آدرس محل کار: قم - خیابان صفائیه - کوچه 39

 

پل ارتباطی

شماره تماس: 09124511353 / 09198708677

کانال تلگرام: @qomefarda_ir

ایمیل: qomefarda@gmail.com