چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
مدیر جامعه الزهرا خبر داد:
گردهمایی فارغ‌التحصیلان جامعه الزهرا در هند برگزار می‌شود
مدیر جامعه الزهرا گفت: درزمینهٔ توجه به فارغ‌التحصیلان به لطف خداوند اولین گردهمایی فارغ‌التحصیلان خارجی را در لبنان داشتیم و دومین گردهمایی امسال در هند برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمود مدنی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که جامعه الزهرا اخیراً چشم‌انداز خودش را مورد بازبینی قرار داده است، اظهار داشت: امور آموزشی و پرورشی بانوان در چشم‌انداز 10 ساله مورد تأکید قرارگرفته است.
وی ادامه داد: در راستای این چشم‌انداز چند رویکرد موردتوجه است اول توجه به کیفی سازی آموزش‌ها و پژوهش است و علاوه بر این در دوره مهارتی هم به دنبال افزایش کیفیت هستیم.
مدنی افزود: هم‌اکنون دوره تربیت پژوهشگر را در دستور کارداریم که در سه ترم انجام می‌شود و پژوهشگران باید پس از پایان دوره یک کتاب با محتوی علمی منتشر کنند.
وی ادامه داد: دوره زبان با استفاده از ظرفیت طلاب در سه زبان انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی در حال برگزاری است.
مدیر جامعه الزهرا تأکید کرد: درزمینهٔ توجه به فارغ‌التحصیلان به لطف خداوند اولین گردهمایی فارغ‌التحصیلان خارجی را در لبنان داشتیم و دومین گردهمایی امسال در هند برگزار خواهد شد.
مدنی بیان داشت: در خصوص افزایش توان پژوهشی جامعه الزهرا معاونت آموزش با همکاری معاونت پژوهش طرح پژوهش محور را در دستور کار دارد و تمام آموزش‌های ما پژوهش محور خواهد بود.
وی تصریح کرد: با بیش از 20 موسسه و نهاد همسو تفاهم‌نامه‌ای برای همایش‌های علمی پژوهشی امضا کرده‌ایم که می‌تواند در افزایش سطح علمی طلاب تأثیر بسزایی داشته باشد.
مدیر جامعه الزهرا ادامه داد: امسال دو هزار نفر ظرفیت پذیرش در 5 سطح داشتیم که این میزان در سال بعد نیز وجود خواهد داشت.
وی بیان داشت: تربیت دینی کودکان و مشاور دینی خانواده‌ها دو رشته‌ای است که از سال آینده به مجموعه رشته‌های جامعه الزهرا اضافه خواهد شد.
مدنی ابراز داشت: هم‌اکنون هم در سطح 2، 3 و 4 به‌صورت مجازی و حضوری از تمامی داوطلبان در داخل و خارج از کشور دانش‌پژوه پذیرفته می‌شود.

 

انتهای پیام/110

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .