چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
سرپرست تیم استان قم در گفتگو با قم فردا:
هدف ما جوان گرایی و اعتماد به جوانان است/تیم استان قم جوان ترین تیم حاضر در رقابت هاست
سرپرست تیم استان قم در مسابقات فعالان فضای مجزی در تهران گفت: سرمایه گذاری ما روی این نوجوان است در حالی که بعضی از غرفه ها اساتید انمیشین سازی هستند اما به این نوجوانان اعتماد کره ایم و با قدرت هم راه را ادامه می دهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مسعود سلیمی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره حضور تیم استان قم در اولین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج در تهران،اظهار داشت:دو روز اول این مسابقات اختصاص به تولیدات دیجیتال دارد  که صد تیم سه نفره حضور دارد.


وی ادامه داد: در این دو روز تیم ها با توجه به موضوعاتی که سردار غیب پرور اعلام کردند با یکدیگر تا ساعت۹ روز شنبه رقابت می کنند و بعدظهر هم نتایج رقابت اعلام خواهد شد.


سرپرست تیم استان قم در این مسابقات عنوان داشت: از قم دو تیم بازی سازی و یک تیم انمیشین سازی حضور دارند که جمعا ۹ نفر می شوند و جوان ترین تیم هم تیم استان قم با رده سنی ۱۴تا۱۶ سال است.


وی بیان داشت:از ابتدای ایده پردازی که کار خود اعضای تیم بود کار را با قدرت شروع کردیم و همه مسولین و داوران از تیم جوان ما با این ایده بسیار حیرت زده بودند و از طرفی جوان بودن تیم تعجب همه را برانگیخته است.


سلیمی ابراز داشت: خروجی های هر سه تیم ما در یک سبک و ایده می باشد یعنی شخصیت ها و کاراکترهایی که در انیمیشن به کار رفته است در بازی هم می باشد که در این رقابت ها بی سابقه و یک نقطه قوت می باشد که این ایده از سوی مسول هم مورد تشویق قرار گرفته است.


وی افزود:سرمایه گذاری ما روی این نوجوان است در حالی که بعضی از غرفه ها اساتید انمیشین سازی هستند اما به این نوجوانان اعتماد کرده ایم و با قدرت هم راه را ادامه می دهیم.


سرپرست تیم قم اضافه کرد: تیم های تخصصی و حرفه ای هم در قم داریم که بازی های بین المللی ارائه داده اند و با بسیج هم در ارتباط هستند اما رویکرد ما جوانگرای بوده و اینکه سرمایه گذاری روی این نوجوانان داشته باشیم تا رشد و پیشرفت کنند و تشویقی برای آینده آنها شود.


وی گفت: هدف ما تشویق این تیم ها می باشد تا انگیزیه ای برای آنها ایجاد شود تا در این عرصه با قدرت ادامه دهند


سلیمی ادامه داد: در این دو روز از شبکه ها مختلف تلویزیونی و سایت های مختلف از تیم ما مصاحبه گرفته اند چرا که تیم ما جوان ترین تیم در این رقابت می باشد که با انگیزه بالایی راه را ادامه می دهند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : بسیج , جوان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
علی
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰
0
0
بایدازاین تیم پشتیبانی کردوانهارارهانکرد احسمت