چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
مدیر فنی و اجرایی سازمان بسیج سازندگی قم:
پروژه های عمرانی در راستای محرومیت زدایی در روستاها اجرا می شود
مدیر فنی و اجرایی سازمان بسیج سازندگی قم با اشاره به پروژه های مختلف اجرا شده در هفته بسیج، گفت: این پروژه ها در روستاهای اطراف قم در راستای محرومیت زدایی انجام گرفته است.

 داود نجفی در گفتگو با خبرنگارقم فردا با اشاره به پروژه های اجرا شده در هفته بسیج ، اظهار داشت: یکی از پروژه ها بهسازی معابر محله بلوار شهید همت شهرک فاطمیه است.

وی ادامه داد: این پروژه که به همکاری بسیج سازندگی و شهرداری منطقه 6 صورت گرفت بیش از ٢٠٠٠متر از شوارع فرعی محله یاد شده جدول گذاری انجام گرفت.

مدیر فنی و اجرایی سازمان بسیج سازندگی سپاه علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به دیگر پروژه های اجرا شده در این هفته ، گفت: در این هفته از دو پروژه عمرانی در بخش جعفریه و یک پروژه در بخش خلجستان به بهره برداری رسید.

وی بیان داشت: بهسازی مسجد انقلاب و نظرخانی روستای علی آباد دو پروژه بخش جعفریه و تعویض شبکه اصلی آب شرب روستای بنابر نیز پروژه عمرانی بخش خلجستان است که به همت بسیج سازندگی و با مشارکت بخشداری های مربوطه و سازمان آب و فاضلاب روستایی به بهره برداری رسید.

نجفی با اشاره به شروع مرحله اجرایی پروژه اصلاح نهر کشاورزی در روستای زاوریان، خاطرنشان کرد: پروژه تکمیل شبکه آب روستای وشاره و نیز لایروبی قنات روستای ورزنه از توابع بخش خلجستان از دیگر پروژه های بسیج سازندگی می باشد.

 

انتهای پیام/160

 

برچسب ها : بسیج سازندگی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .