چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
رسایی مطرح کرد :
دلار 4200 تومانی یکی از اشتباهات استراتژیک دولت بود
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این که دولت روحانی درتصمیم گیری های خود دچار اشتباهات زیادی شده است، گفت: دلار 4200 تومانی یکی از اشتباهات استراتژیک دولت بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام و المسلمین حمید رسایی امشب در نشست روشنگری که در مسجد امام زمان(عج) قم برگزار شد،  با اشاره جنگ اقتصادی دشمنان علیه کشورمان اظهار داشت: اتخاذ تصمیم های اشتباه در دولت موجب شد تا کشور در ماه های گذشته با مشکلات مختلفی روبرو بشوند.
وی ادامه داد: اتخاذ دلار تک نرخی به قیمت 4200 یکی از اشتباهات استراتژیک دولت بود که موجب شد تقاضا بالا رفته و عرضه پایین بیاید و همین موضوع گرانی شدید دلار را در پی داشت.
رسایی به عملکرد نامطلوب وزرای دولت اشاره کرد و ابراز داشت: وزرای همچون آخوندی با وجود این که 3 بار در مجلس استیضاح شد، در پایان کارش گفت که سیاست هایش با دولت همخوانی ندارد که نشان دهنده عدم هماهنگی در دولت است.
وی افزود: برخی وزرای دولت ثروتشان بیش از 1000 هزار میلیاردتومان است در حالی که امام خمینی(ره) انقلاب را با حمایت محرومان و برای کمک به قشر مستضعف انجام داد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: جمهوری اسلامی ایران نشان داده که برای دفاع از حاکمیت ، ارزش ها و استقلال خود در برابر دشمنان خواهد ایستاد.
وی ادامه داد: این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی(عج) اتصال پیدا خواهد کرد و نباید در این مهم تردیدی داشته باشید.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .