چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در قم:
کاهش آسیب های اجتماعی از اهداف اصلی بسیج است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که کاهش آسیب های اجتماعی از اهداف اصلی بسیج است، گفت: در موضوع طلاق ورود جدی داشته ایم و هماهنگی خوبی با دستگاه های قضایی داشتیم به طوری که زوج های جوان قبل از ازدواج در بسیج مشاوره داده می شوند که قطعا نتیجه بخش خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سردار سرتیپ غلامحسین غیب‌پرور صبح امروز در دیدار آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به فعالیت های عمرانی بسیج اظهار داشت: گروه های جهادی عرصه ای شده است تا جوانان مومن و متعهد به مردم خدمت کنند که بسیار اثرگذار است.
وی به برنامه های فرهنگی بسیج اشاره کرد و افزود: در زمینه های فرهنگی کارهای خوبی صورت گرفته به طوری که در عرصه فیلم، مستند، تئاتر، شعر و انیمیشن برنامه های خوبی در حال انجام است و از توصیه های علما و بزرگان در این زمینه بهره گرفته می شود.
غیب پرور با بیان این که در زمینه آسیب های اجتماعی برنامه های خوبی صورت گرفته، تاکید کرد: در موضوع طلاق ورود جدی داشته ایم و هماهنگی خوبی با دستگاه های قضایی داشتیم به طوری که زوج های جوان قبل از ازدواج در بسیج مشاوره داده می شوند که قطعا نتیجه بخش خواهد بود.
وی افزود: در حوزه بین الملل هم به دنبال این هستیم که یک الگوسازی صورت گیرد و به عنوان مثال جشنواره باروت خیس را با محوریت مردم مظلوم یمن برگزار کردیم.

انتهای پیام/

 

برچسب ها : سردار غیب پرور
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .