چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین:
غرفه های میدان 72 تن تخریب می شود / حقوق هیچ کس تضییع نمی شود
رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم با بیان این که شهرداری به دنبال تضییع حقوق هیچ شخصی نیست،گفت: غرفه های میدان 72 تن تخریب می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید مجتبی سبحانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های این کمیسیون در نیمه اول امسال اظهار داشت: در 6 ماهه نخست امسال در خصوص بوستان ها 10 مورد توسعه بوستان داشتیم و علاوه بر این تجهیز و تکمیل بوستان ها هم در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: با حضور 8 شهردار منطقه در شورای شهر بودجه کمیسیون خدمات شهری مناطق بررسی و بر ضرورت تحقق برنامه های پیش بینی شده تاکید شد.

سبحانی افزود: در نیمه اول امسال نیمه شعبان یکی از برنامه های کشوری بود که مجموعه خدمات شهری و سایر بخش های شهرداری برای برگزاری آن تلاش کردند.

وی به مراجعات مردمی و حل مشکلات مردم نیز اشاره کرد: در تمامی زمینه هایی که مردم مراجعه می کنند پیگیری های لازم صورت می گیرد

سبحانی به طرح ساماندهی زنان بدسرپرست و بی سرپرست پرداخت و گفت: در این زمینه ها برنامه های خوبی در دستور کار داریم که به زودی نتایج آن اعلام می شود.
وی طرح ساماندهی بازارهای مرکزی شهر مهم دانست و گفت: در میدان کهنه ساماندهی صورت گرفت و راسته بازار قم نیز در خصوص ایمنی و سایر خدمات عمومی برنامه های تعریف شده است که روند قانونی این موضوع در حال پیگیری است.

سبحانی در خصوص اعتراض مالکان غرفه های میدان 72 تن نیز بیان داشت: در خصوص غرفه های 72 تن با توجه به اجرای طرح تفصیلی شهری یک خیابان از این محل عبور می کند و باید این غرفه ها تخریب شود.
وی افزود: به مانند تمام پروژه های شهری باید این غرفه ها در مسیر طرح قرار دارند وباید تخریب شوند اما شهرداری با غرفه دارانی که دارای مجوز باشند مذاکره کرده و این طور نیست که حق کسی تضییع شود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین در پاسخ به این سوال که شهردای در سال جاری پروژه مهی را در دست بهره برداری کامل و افتتاح ندارد، ابراز داشت: امسال در یک شرایط خاصی قرار داریم به طوری که پیمانکارانی که کار را شروع نکرده بودند تماما قراردهای خود را یک طرفه فسخ کردند و سایر پیمانکاران که تا کار خود را تا حدودی پیش برده بودند چاره ای جز ادامه کار نداشتند.

انتهای پیام/

 

برچسب ها : سبحانی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
حسن رحمانی
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۳
0
0
خروجی میدان به اتوبان باید حتما اصلاح شود. توقفهای اطراف عوارضی باید حذف شود.