چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
آیت الله نوری همدانی:
آمریکا و جبهه استکبار دشمن مشترک مسلمانان است
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه بعد از وحدت، آزادی قدس شریف هدف مشترک مسلمانان است، گفت: آمریکا و جبهه استکبار دشمن مشترک همه مسلمانان است و این دشمنی آمریکا با ایران به خاطر حمایت ملت ایران از مسلمانان در کشورهای اسلامی از جمله مردم مظلوم یمن و فلسطین است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  آیت الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از علمای شرکت کننده در کنفرانس وحدت اسلامی با اشاره به برگزاری باشکوه کنفرانس وحدت اسلامی بیان کرد: حفظ وحدت و حفظ ارزش ها و اصول از مسائل مهم در دین مبین اسلام است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا و جبهه استکبار دشمن مشترک همه مسلمانان هستند، خاطرنشان کرد: اینکه ما شاهد هستیم آمریکا با ایران دشمنی دیرینه دارد به خاطر حمایت ملت ایران از مسلمانان در کشورهای اسلامی از جمله مردم مظلوم یمن و فلسطین است.

این مرجع تقلید آزادی قدس شریف را یکی از اهداف مشترک همه مسلمانان دانست و تاکید کرد: آزادی قدس و نابودی رژیم صهیونیستی از جمله اهداف مهم مسلمانان بعد از مسئله وحدت است؛ تا زمانی که این غده سرطانی وجود داشته باشند مسلمانان آرامش نخواهند داشت.

وی با تاکید بر اینکه همیشه در سخنرانی‌ها و دیدارها به ویژه دیدار با علما بر مسئله وحدت تاکید داشته‌ام، یادآور شد: مسلمانان باید نسبت به ظالمین شناخت خود را تقویت کرده و بدانند که اگر به آنها تکیه کنند، مشکلات بسیاری گریبان گیرشان می‌شود.

این استاد برجسته حوزه با بیان اینکه رژیمی که جنایت کرده و مردم بی گناه را کشته و زخمی می کند نمی تواند خادم الحرمین باشد، اضافه کرد: مسئله توهین به مقدسات دیگر ادیان از مسائلی است که باید از آن به شدت پرهیز شود.

انتهای پیام/160

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .