چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
در سه محور مختلف؛
دومین همایش بزرگداشت آیت الله موسوی اردبیلی برگزار می شود
دومین همایش بزرگداشت آیت الله موسوی اردبیلی روز پنج شنبه هفته جاری در سه محور فقر، استقلال قوه قضائیه و آزادی عقیده در دانشگاه مفید برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام محمرضا یوسفی  پیش از ظهر امروز در کنفرانس خبری دومین همایش نکوداشت آیت الله موسوی اردبیلی که در سالن جلسات دانشگاه مفید برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته نشستی به مناسبت سالگرد آیت الله موسوی اردبیلی داشتیم و چند کتاب نیز رونمایی شد.

وی ادامه داد: کتاب آیت الله موسوی اردبیلی از نگاه دیگران کتابی است که مصاحبه های مسئولین کشوری است که از نزدیک در محضر آیت الله اردبیلی بودند، کتاب فقیه جامع درباره زندگی نامه آیت الله موسوی اردبیلی است و این کتاب ها به خوبی به معرفی این عالم دینی پرداخته است.

دبیرنکوداشت آیت الله موسوی اردبیلی افزود: از 56 شخصیت علمی که در دانشگاه مفید و دانشگاه های دیگر بودند و همچنین شخصیت های حوزوی این سوال را مطرح کردیم که دغدغه های آیت الله موسوی اردبیلی چه موضوعی بوده است و این بزرگواران پاسخ را دادند و 40 موضوع به دست آمد.

وی بیان داشت: با توجه به پاسخ هایی که وجود داشت 3 محور برای نکوداشت آیت الله موسوی اردبیلی انتخاب شد که آزادی عقیده و دومین موضوع جایگاه و استقلال قوه قضاییه است و همچنین موضوع دیگر که از محورهای مراسم نکوداشت موضوع فقر است.

یوسفی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه آیت الله موسوی اردبیلی رفع فقر بود گفت: این همایش روز پنج شنبه از ساعت 8:30 تا ظهر  در دانشگاه مفید برگزار می شود که آیت الله علوی بروجردی،حجت الاسلام و المسلمین فاضل لنکرانی، حجت الاسلام یونسی از جمله سخنرانان این مراسم هستند.

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .