چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قم:
همایش شکوه هجرت و تجلیل از گروه های جهادی برتر قم برگزار می شود
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) از برگزاری همایش شکوه هجرت و تجلیل از گروه های جهادی برتر قم در هفته بسیج خبر داد.

 سرهنگ پاسدار علی دستوری در گفتگو با خبرنگار قم فردا، اظهار داشت: در حال حاضر مجموعاً ۱۵۲گروه جهادی شامل ۳ هزار جهادگر خواهر و برادر بسیجی تحت اشراف سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم سازماندهی شده و آماده خدمت رسانی هستند که از این تعداد ۸۸ گروه عادی، ۴۹ گروه فعال و نیز ۱۵ گروه ویژه می باشند.

وی همچنین گفت: در راستای تجلیل از این عزیزان، همایش شکوه هجرت جهادگران قم سه شنبه ششم آذرماه با حضور مسئولان و سرگروه های جهادی استان در اردوگاه ولایت برگزار می شود.

دستوری همچنین بیان داشت: در این مراسم جهادگران بسیجی استان قم در قالب بیانیه ای جنایات اخیر ائتلاف سعودی در یمن را محکوم کرده و بر لزوم یاری و حمایت همه جانبه از این مردم مظلوم تاکید می کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این همایش ضمن برگزاری کارگاه های آموزشی طرح اعتلا با حضور ۱۵۰سرگروه جهادی استان ، نقشه راه جهادیِ جهادگران قم نیز تشریح و تبیین شده و در پایان مراسم نیز از سرگروه های جهادی برتر تجلیل به عمل می آید.

 

انتهای پیام/160

 

برچسب ها : بسیج
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .