يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس:
باید با نظارت به موقع در مرز مهران با افزایش کرایه ها برخورد می شد
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه در افزایش کرایه های مهران راهداری باید نظارت به موقع با برخورد لازم را انجام می داد، گفت: باید با نظارت به موقع در مرز مهران با افزایش کرایه ها برخورد می شد.

 روح الله بابایی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به وضعیت نرخ کرایه ها در مرز مهران و نبود رسیدگی مناسب، اظهار داشت: باید در خصوص درخواست کرایه بیشتر از مسافران در مرز مهران نظارت مناسب  صورت می گرفت و متولیانی که آنجا حضورداشتند کنترل می کردند تا با نظارت به موقع با این افراد برخورد می کردند.

وی ادامه داد: در کشور عراق با تمام شرایط خاص در این روزهای اربعین به خوبی از زائران پذیرایی کردند و حمل و نقل مناسبی را ارائه دادند اما در کشور خودمان عده ای چند برابر حق خود از مسافران کرایه دریافت می کردند که این ظلم در حق مردم می باشد.

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به نقش راهداری بیان داشت: مسئول هر کسی که هست، حال می خواهد راهداری باشد، پلیس راهور باشد و یا هر کسی که باید کنترل می کرد، باید در این مسئله وارد عمل می شد و اقدام مناسب را انجام می داد.

وی ابراز داشت:  مردم قطعا در خصوص این مسئله معترض بودند و باید از آنها در این خصوص سوال می شد، برخی از مردم برای اینکه سریعتر به محل زندگی خود برگردند این هزینه را با نارضایتی پرداخت کردند.

نماینده مردم در مجلس اضافه کرد:  باید در اینجا آن دستگاه متولی امر که راهداری است باید کنترل و نظارت به موقع را انجام داده و سریع وارد عمل شود و برخورد لازم را داشته باشد تا این اتفاق ها رخ ندهد و زائران هم زیر فشار قرار نگیرند.

انتهای پیام/160

 

برچسب ها : کرایه , اتوبوس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .