سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
پرتیراژترین کتاب درباره امام رضا (ع) / رکورد ۲۵۰ هزار نسخه در چاپ اول
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ایبنا نوشت: مطابق جدیدترین آمار پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه خانه کتاب از ابتدای سال جاری، ۹۱ عنوان کتاب با موضوع امام رضا (ع) منتشر شده که در این بین کتاب «یک قمقمه دریا: صد قصه و نکته از زندگی امام رضا (ع)» اثر محمدهادی زاهدی با ۲۵۰ هزار نسخه در چاپ نخست خود، دارای بیشترین شمارگان است.

از ابتدای سال ۱۳۹۷ تاکنون، ۹۱ عنوان کتاب با موضوع امام رضا (ع) منتشر شده که ۳۶ عنوان از این کتاب‌ها نخستین حضور خود را در بازار نشر تجربه می‌کنند. بیشترین نوبت چاپ در بین این کتاب‌ها، متعلق به کتاب «حرم پر از آینه بود» از مجموعه کتاب‌های پروانه به‌نشر با شعرهایی از سیده مهرانگیز اشرف‌پور است که در سال جاری به چاپ چهاردهم رسید. 

اما نکته جالب درباره این کتاب‌ها، وجود کتابی با شمارگان ۲۵۰ هزار نسخه در چاپ نخست است. براساس جدول بیشترین شمارگان مربوط به آثاری با موضوع امام رضا (ع) در سال جاری، کتاب‌های «یک قمقمه دریا: صد قصه و نکته از زندگی امام رضا (ع)» اثر محمدهادی زاهدی با ۲۵۰ هزار نسخه، «پابوس: آموزه‌هایی برای زیارت مطلوب» نوشته سعید تیمورزاده با ۱۱۵ هزار نسخه، «در حریم دوست: آداب خدمتگزاری در حرم مطهر رضوی» از مهدی نیلی‌پور با ۵۰ هزار نسخه، «از چشمه تا دریا: حکایاتی از زندگی امام رضا (ع)» به قلم غلامرضا حیدری ابهری با ۵۰ هزار نسخه و «زیارت عاشورا: برگرفته از مفاتیح‌الجنان حرم مطهر امام رضا (ع) با ترجمه فارسی» با ۲۰ هزار نسخه به ترتیب در رتبه‌های اول تا پنجم هستند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : امام رضا (ع)
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .