سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
عکس زیرخاکی جمعی از هنرمندان
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، 

ایرج نوذری در صفحه اینستاگرامش، عکسی قدیمی و خاطره‌انگیز از جمعی از هنرمندان پیشکسوت را به اشتراک گذاشت. نوذری خودش هم در این عکس قدیمی در کنار چهره‌هایی، چون ملکه رنجبر، مرحوم فردین، مرحوم حسین عرفانی، منوچهر والی‌زاده و ... حضور دارد.

او در توضیح این پست نوشت: «نوستالژی؛ خانم ملکه رنجبر، محمد علی فردین، اصغربیچاره، حسین عرفانیان، منوچهروالی زاده، هاشمی، منوچهر اسماعیلی، چنگیز جلیلوند، ولی‌الله شیراندامی، شهاب عسگری.

اگر از خودخواهی کسی به تنگ آمده‌ای، او را خوار مساز؛ بهترین راه آن است که چند روزی رهایش کنی. گاهی شاپرکی را از تار عنکبوت میگیری تا خیلی آرام رهایش کنی، شاپرک میان دستانت له میشود. نیت تو کجا و سرنوشت کجا هنگامی که افسرده‌ای، بدان جایی در اعماق وجودت، حضور خدا را فراموش کرده‌ای... لحظه‌ها، تنها مهاجرانی هستند که هر گز بر نمی‌گردند هرگز!

ﮔﻼﯾـﻪ‌ﻫﺎ ﻋﯿﺒﯽ ﻧـﺪﺍﺭد ...، اما ﮐﻨــــﺎﯾﻪ‌ﻫــﺎ ﻭﯾـــﺮﺍﻥ ﻣﯿـکند
سه چیز را نگه دار: گرسنگیت را سر سفره دیگران، زبانت را در جمع، و چشمت را در خانه دوست.. عاشــق طرز فکر آدمهـــا نشویــد، آدمهـــا زیــبا فکـــر میکنند، زیـــبا حرف میزنند، امـــا زیــبا زندگـــی نمیکنند.

مراقب باش، بعضی حرف‌ها فقط قابل بخشش هستند، نه فراموش شدن!، آرزوهایت را کنار نگذار، دنیا بالاخره مجبور می‌شود با دلت کنار بیاید.»

 
 

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : هنر
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .