سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
واکنش حسینی درباره احتمال حضورش در معاونت سیما
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، 

سیدمحمد حسینی در واکنش به شایعاتی مبنی بر حضور به عنوان معاون سیما، گفت: هیچ‌گونه صحبتی درباره معاونت سیما با من نشده است.

روز گذشته شایعاتی در فضای مجازی دست به دست شد مبنی بر تغییر در معاونت سیمای سازمان صدا و سیما که قرار است سیدمرتضی میرباقری جای خودش را به سیدمحمد حسینی وزیر ارشاد دولت دهم بدهد. حسینی در واکنش به این شایعه به خبرنگار فرهنگی تسنیم، گفت: "با من صحبتی نشده و چنین موضوعی صحت ندارد. بنده امروز از راهپیمایی اربعین بازگشته‌ام و هیچ‌گونه صحبتی تاکنون درباره معاونت سیما با من نشده است".

البته قانون منع به کارگیری بازنشستگان در همه سازمان‌ها از جمله صداوسیما در حال پیگیری است و به زودی شاهد تغییرات و تحولات جدی در عرصه مدیران و حتی معاونان ارشد رادیو و تلویزیون خواهیم بود. همان‌طور که عبدالعلی علی عسگری به عنوان رئیس سازمان صداوسیما همین چندی پیش در حاشیه برگزاری مراسم رونمایی از ۱۳۰ مستند شهید مدافع حرم درباره اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در صدا و سیما خصوصا در باره معاونین رسانه ملی و مدیران رده بالای رسانه ملی تاکید کرد:

«درباره تمدید دوره مدیریتی لازم است بدانید کارمندان صداوسیما ۲۵ ساله بازنشسته می‌شوند و تعویق و تمدیدی همچون گذشته وجود ندارد. طبق قانون تعدادی از آن‌ها بازنشسته می‌شوند و درباره تمدید مدیریتی نیز مستلزم اتخاذ به تصمیمات جدیدی است که در دست اقدام داریم؛ بنابراین این باید تصمیمات جدیدی بگیریم و ما هم شروع به اقدام قانون به کارگیری بازنشستگان همچون سازمان‌ها دیگر هستیم و درباره معاونین رسانه ملی نیز در حال گرفتن آخرین تصمیم‌گیری‌ها برای اجرای مناسب طبق قانون هستیم.»

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : تلویزیون
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .