يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
بیانیه بسیج اصناف،بازاریان و فعالان اقتصادی استان قم؛
غلبه جبهه حق علیه مستکبران در 13 آبان خلاصه شده است
در بیانیه بسیج اصناف،بازاریان و فعالان اقتصادی استان قم که به مناسبت 13 روز ملی مبارزه با استکبار جهانی منتشر شده؛ آمده است: گویی تمام مبارزه حق علیه باطل و غلبه جبهه حق علیه مستکبران عالم را در این روز خلاصه کرده ‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در این بیانیه همچنین آمده است: تاریخ این مرز و بوم گواه است؛ از زمانی که ملت مسلمان ایران، با هدایت و رهبری مقتدا و مراد خود امام خمینی (ره)، عاشورا و مکتب سرخ حسینی را اساس حرکت خود قرار داد، نقاط عطف تاریخ این سرزمین همه رنگ و بوی عزت و اقتدار حسینی و عاشورایی به خود گرفت و یوم‌الله 13 آبان یکی از این نقاط برجسته و سرنوشت ساز تاریخ ایران است.

این بیانیه در عین حال 13 آبان را نماد عزت، ایستادگی، دشمن‌شکنی و استکبارستیزی ملت ایران و سرشکستگی و ذلت دشمنان این مرز و بوم دانسته و آورده است: مبارزه همچنان ادامه دارد. همان آمریکایی که روزی با هدف تحقیر ملت ایران، به دنبال تصویب قانون کاپیتولاسیون بود و جوانان و نوجوانان آزاده این مرز و بوم را به خاک و خون کشید و طعم تلخ شکست و حقارت را از دست جوانان و دانشجویان انقلابی چشید، امروز نیز با تمام قوا به میدان آمده تا تاریخ را دوباره تکرار کند. اما ملت آگاه و با بصیرت ایران اسلامی، با همدلی و اتحاد، تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، یکبار دیگر تاریخ را برای استکبار زمان تکرار خواهند کرد.

در ادامه این بیانیه به شرایط امروز کشور اشاره شده و آمده است: امروز در سالروز 13 آبان، آمریکای جنایتکار قصد دارد با حربه پوشالی تحریم، ملت عاشورایی ایران را به زانو درآورد؛ غافل از اینکه مقابله با تحریم و فشار، جزئی از فرهنگ عاشورا است و ملت ایران وقتی پرچم سرخ حسینی را بر این مرز و بوم برافراشت، از این مراحل عبور کرد؛ که نشانه این بالندگی، آغاز خط تولید انبوه جنگنده کوثر درست در زمان اعلام آغاز تحریم‌های آمریکا است.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : 13 آبان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .