يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
دولت در چینش تیم اقتصادی با دقت بیشتری عمل کند/نظارت صحیحی بر بانک ها و موسسات در این دولت وجود ندارد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه نظارت صحیحی بر بانک ها و موسسات در این دولت وجود ندارد، گفت: چینش امروز تیم اقتصادی دولت خیلی مناسب نیست و باید در تکمیل و اصلاح این تیم، دولت دقت بیشتری را داشته باشد.

 حسینعلی حاجی‌دلیگانی  در گفتگو با خبرنگارقم فردا با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص میزان نقدینگی در جامعه ، اظهار داشت: دولت می تواند برای مقابله با این مسئله با بکارگیری کارشناسان خود طرح مقابله با نقدینگی را آماده و عملیاتی کنند.

وی ادامه داد: چینش امروز تیم اقتصادی دولت خیلی مناسب نیست و باید در تکمیل و اصلاح این تیم، دولت دقت بیشتری را داشته باشد البته به نظر می رسید آقای رئیس جمهور هنوز نتوانسته وقت کافی برای انتخاب وزرای قدرتمند ، وزرای توانمند و وزرای با روحیه جهادی بگذارند و یا نخواسته اند بگذارند و یا موانع دیگری بر سر راه او بوده است.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به به دلایل تفاوت رشد نقدینگی در این دولت با دولت قبل، ابراز داشت: یکی از دلایل عدم نظارت صحیح بر موسسات و بانک های خصوصی و همچنین دولتی می باشد که در این دوره حالت رها شده ای داشت و نظارتی وجود نداشت که این از اصلی ترین مسائل می باشد.

برنامه های اقتصادی دولت بدون پشتوانه کارشناسی است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به بدون پشتوانه کارشناسی بودن برنامه های اقتصادی دولت، خاطرنشان کرد: در این دولت برخی برنامه  های نادرست اقتصادی اجرایی شد که هیچ پشتوانه کارشناسی نداشت.

وی ابراز داشت: به نقدینگی موجود در جامعه جهت دهی درست داده نشد در حالی که دولت می توانست از این نقدینگی در راه تولید و پیشرفت جامعه استفاده کند.

حاجی دلیگانی افزود: عدم جهت دهی صحیح به نقدینگی در جامعه باعث شد نقش مخرب به خود بگیرد.

انتهای پیام/160

 

برچسب ها : دولت , نقدینگی ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .