سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
هشتاد عروس داعشی در راه بازگشت به انگلیس
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، 

به نقل از تایمز آو ایندیا، حدود ۸۰ زن مظنون به عضویت در گروه تروریستی داعش در حال بازگشت به انگلیس هستند. احتمالاً این زنان که به همراه تعداد زیادی بچه راهی انگلیس هستند عضو گروهی بوده اند که تمام اعضایش زن بوده و پس از فروپاشی این گروه بازداشت شده اند.

دو خواهر از شرق لندن، دختر یک سرباز ارتش انگلیس و یک فارغ التحصیل رشته آی‌تی که مادرش برای خدمات بهداشت ملی کار می‌کند در بین این زنان هستند. تحقیقات ساندی تایمز نشان می‌دهد این زنان با اعضای بدنام گروه تروریستی داعش در ارتباط بوده اند.

یکی از مقامات سرویس امنیتی انگلیس در این باره گفت: «بیشتر کسانی که از سوریه به انگلیس بازمی گردند زنان و بچه‌ها هستند. ما با همه کسانی که بازمی‌گردند صحبت می‌کنیم، چون ممکن است در اقدامات تروریستی درگیر بوده باشند».

یکی از این زنان گفت: گذرنامه انگلیسی اش را به او برگردانده و به فرزندش هم مدارک مسافرتی داده اند. اما قرار است بچه اش آزمایش دی ان‌ای بدهد که مشخص شود فرزند اوست.

تحقیقات مشترک ساندی تایمز و سابادو–مجله خبری پرتقالی--شش زن انگلیسی مرتبط با اعضای بدنام گروه تروریستی داعش از جمله جان داعشی را شناسایی کرد. این زنان و زنان دیگری که بازمی گردند بازداشت می‌شوند و احتمالاً بچه هایشان هم از آن‌ها جدا می‌شوند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : داعش
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .