يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
برای دومین روز متوالی؛
استفاده ابزاری روزنامه های زنجیره ای از آیت الله شبیری زنجانی ادامه دارد+ سند
برداشت این رسانه‌ها از اسلام و تقلید از مراجع عظام کاملاً با شرع اسلام فرق دارد به‌طوری‌که این افراد خود را لیبرال و روشنفکر معرفی کرده و اعتقادی به جایگاه مرجع تقلید ندارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، همان‌طوری که از قبل هم پیش‌بینی می‌شد روزنامه‌های زنجیره‌ای و اصلاح‌طلب در شماره‌های امروز خود نیز به‌مانند روز گذشته بار دیگر نامه آیت‌الله یزدی به آیت‌الله شبیری زنجیری را برجسته کرده و درواقع در صفحه اول خود به این نامه واکنش نشان دادند.

حال سؤال اصلی اینجاست که اگر این نامه در خصوص مسئله دیگری و خطاب نامه به شخص دیگری بود، بازهم شاهد این نوع برخوردها از سوی رسانه‌های زنجیره‌ای و اصلاح‌طلب خواهیم بود یا نه؟

بر کسی پوشیده نیست که برداشت این رسانه‌ها از اسلام و تقلید از مراجع عظام کاملاً با شرع اسلام فرق دارد به‌طوری‌که این افراد خود را لیبرال و روشنفکر معرفی کرده و اعتقادی به جایگاه مرجع تقلید ندارند.

از سوی دیگر موضوع نامه‌نگاری و بحث و تبادل‌نظر بین علما و بزرگان حوزه از قدیم بوده و هنوز هم وجود دارد و این موضوع جدیدی نیست اما برای برخی از افراد که می‌خواهند خطای گذشته خود را بپوشانند برای جریان سازی و مظلوم‌نمایی دنبال فرصت هستند که حالا این رسانه‌ها از این فرصت بهره می‌برند.

نکته دیگر این‌که حمایت رسانه‌های زنجیره‌ای ازیک‌طرف نامه، کاملاً با اغراض سیاسی و جانب‌دارانه است و گرنه این افراد هیچ اعتقادی به جایگاه و شأن افراد ندارند.

درواقع باید گفت این نامه ابزاری است تا این رسانه‌های از فتنه گران قبح زدایی کرده و بار دیگر این افراد را به سطح اول مدیریتی و تصمیم‌گیری کشور وارد کنند که قطعاً تیرشان به سنگ خواهد خورد.

 

 

 

برچسب ها : شبیری زنجانی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .