سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
«بندگان خدا و بردگان زمین» در انتظار چاپ
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، 

«سید هاشم حسینی» درباره کتاب های در دست چاپ خود به خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان گفت: «بندگان خدا و بردگان زمین» عنوان رمان دو جلدی تازه من است که نوشتن آن شش سال طول کشید. در ابتدا قرار بود انتشارات سوره مهر کتاب را چاپ کند که از ان انصراف دادند. پس از انصراف انتشارات سوره مهر آن را به انتشارات شهرستان ادب سپردم. شهرستان ادب هم ناشر بزرگی است.

 

این نویستده ادامه داد: این رمان دو جلدی که موضوع اجتماعی دارد، در بردارنده حوادث تاریخی است و در آن به اتفاقات قبل و بعد از انقلاب اسلامی اشاراتی شده است. البته قابل ذکر است که این کتاب مستقیما ذرباره انقلاب و جنگ نیست. 

 

وی اظهار داشت: این کتاب بیش از هزار صفحه است و  حدود 30 شخصیت دارد. حوادث داستان نیز متعدد است. قسمت دوم رمان در مورد تاثیر جنگ است.

 

این نویسنده با اشاره به مشکلات چاپ کتاب در شرایط فعلی عنوان کرد: متاسفانه شرایط چاپ کتاب سخت شده است. کتاب دیگرم با عنوان «دختر کوهستان» را از سال 90 به دست ناشر سپردم و سال گذشته منتشر شد. برای این رمان هم بسیار کوشیده ام . در این اثر در قالبی داستان‌گونه به قیام مردم قفقاز و داغستان به رهبری شیخ شامل و انقلاب بلشکویکی و روزهای پس از جدایی پرداختم. جمع کردن اطلاعات از شرایط اقلیمی داغستان و قفقاز بسیار زمان بر بود زیرا دوست داشتم توصیفاتم به گونه ای باشد که برای خواننده باور پذیر باشد. این کتاب توصیفات زیادی از طبیعت آن منطقه دارد.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : کتاب
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .