سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
مدیر شبکه ۳ برای گفتگو درباره عملکرد خود به «حالا خورشید» آمد
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، 

علی فروغی مدیر شبکه سوم سیما صبح امروز یکشنبه ۶ آبان در برنامه «حالا خورشید» مقابل رضا رشیدپور حاضر شد و درباره عملکرد ۶ ماهه خود سخن گفت.

رشیدپور در ابتدا با شوخی بیان کرد که سعی می کند با رییس خود یک گفتگوی چالشی ایجاد کند. فروغی نیز در همان ابتدا با شوخی جواب داد شما از برنامه خود تعریف می کنید و این مصداق همان «خودگویی و خود خندی» است.

رشیدپور سپس به خواندن برخی از پیامک ها پرداخت و بیان کرد که کنداکتور شبکه سه متنوع تر شده است و همچنین درباره سوابق مدیر شبکه سه پرسید.

بخشی از سوال های مردم از مدیر شبکه سه سیما این بود که سن تان چقدر است و چگونه و با چه سابقه ای به مدیریت این شبکه رسیده اید که فروغی گفت: مهم ترین چیز این است که عملکرد یک فرد را ببینیم. خوب است ببینیم شبکه سه سیما چه معایب و محاسنی داشت و حال چه اتفاقاتی در آن افتاده است.

وی افزود: من از دهه ۸۰ هم در رادیو و هم در تلویزیون حضور داشتم ولی ملاک عملکرد افراد است. این عملکرد باعث می شود مردم بهتر قضاوت کنند. کشور به هوای تازه و نشاط جوانان نیاز دارد.

فروغی درباره تحصیل خود توضیح داد: من لیسانس و فوق لیسانس را در دانشگاه امام صادق رشته حقوق خوانده ام و الان دوره دکترا را در دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد می گذرانم.

مدیر شبکه سه سیما در ادامه درباره مدیریت خود در این چند ماه عنوان کرد: ما در این چند ماه چند مساله اصلی را به عنوان راهبردهای خود بیان کردیم. به طور مثال این شبکه قرار است در کنار مردم باشد و برنامه ای چون «حالا خورشید» قرار است به چالش ها بپردازد. اگر برنامه ای در حوزه دریای خزر و یا آموزش و پرورش داریم وزیر امور خارجه و یا وزیر آموزش و پرورش به برنامه می آیند و توضیح می دهند.

مدیر شبکه سه سیما با تاکید بر اینکه باید با مردم صحبت کرد و دلیل اتفاقات را توضیح داد، بیان کرد: اگر با مردم صمیمی و نزدیک بود انقدر همبستگی زیاد می شود که بسیاری از مشکلات حل می شود.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : تلویزیون
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .