يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
نائب رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین:
ایثار مردم عراق در اربعین را انعکاس وسیع رسانه ای بدهیم
نائب رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین تصریح کرد: باید ایثار بزرگ مردم عراق در مراسم پیاده روی اربعین در پذیرایی از زوار حسینی در رسانه های جمعی انعکاس بیش از پیشی پیدا کند.

حجت الاسلام حسین بنیادی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به مطلب فوق ابراز داشت: مردم بزرگوار عراق انصافاً در رابطه با اربعین در این چندساله سنگ تمام گذاشته اند و روز به روز این عشق و محبت و ایثار افزایش پیدا می کند که این ها همه از برکات نهضت حسینی در زمانه ماست.

وی همچنین با اشاره به این که اربعین نماد ظلم ستیزی و استکبارستیزی است، افزود: نهضت امام حسین(ع) به عنوان چراغ هدایت بشریت مطرح است و خود امام حسین (ع) در طول سال ها و قرون متمادی کشتی نجات انسان ها به سمت سعادت و عاقبت به خیری بوده اند و در اربعین این مساله تجلی بیش از پیشی پیدا می کند.

این استاد حوزه علمیه قم گفت: این از برکات امام حسین(ع) است که حرارت عشق به ایشان و نهضتشان رو به افزایش است ، کما این که در سال های اخیر این حرکت عظیم آن چنان در جهان موثر بوده که دشمنان اهل بیت(ع) و در راس آن ها آمریکا و اسراییل و وهابیت به دنبال آن بوده اند که به تفرقه افکنی میان شیعیان کشورهای مختلف از جمله عراق و ایران این مساله را تحت الشعاع توطئه های خود قرار دهند.

نائب رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین بیان داشت: در این خصوص ما هم وظیفه داریم که در شکوه و عظمت رسانه ای این قضیه بکوشیم، ضمن آن که به لطف الهی و با وجود سختی ها و مشکلات اقتصادی مردم ما باز هم علاقه مندی بالای خویش را برای حضور در این سفر معنوی نشان داده اند و ثابت کرده اند که عشق و محبت به سیدالشهدا(ع) فراتر از محاسبات این دنیایی است ، چه آن که مردم برای امام حسین(ع) از جان خویش نیز می گذرند و طبعاً هزینه مالی که جای خود دارد.

 

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .