يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
فرمانده انتظامی استان قم خبر داد:
دستگیری عاملان تیراندازی در یکی از بیمارستان‌های قم / گشت‌های امر به معروف در قم دو برابر می‌شود
فرمانده انتظامی استان قم بابیان این‌که امنیت اولویت اصلی نیروی انتظامی استان است، گفت: عاملان تیراندازی دیروز دریکی از بیمارستان‌های قم در کمتر از 5 ساعت دستگیر و روانه زندان شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سردار عبدالرضا آقاخانی صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت اربعین حسینی اظهار داشت: در ابتدا باید از اطلاع‌رسانی رسانه‌ها در هفته ناجا تقدیر و تشکر کنم که توانستند به‌خوبی با ما همراهی کنند.
وی ادامه داد: در یک ماه گذشته بر اساس قول‌هایی که داده‌شده بود قرارگاه پلیس‌راه نیروی انتظامی قم، کلانتری 22 و پایگاه اول آگاهی در پردیسان افتتاح شد.
آقاخانی بابیان این‌که توسعه و کیفیت دادن به مأموریت‌ها در اولویت کار هست، افزود: پایگاه دوم آگاهی نیز در یک ماه آینده در نیروگاه افتتاح خواهد شد.
وی بیان داشت: در خصوص عفاف و حجاب، واحدهای گشت امربه‌معروف و نهی از منکر به دو برابر خواهد رسید تا دغدغه‌ای مردم برطرف شود.
فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: طرح برخورد با اراذل‌واوباش و مزاحم نوامیس مردم با نظرسنجی که گرفته‌شده در 45 روز موفقیت‌آمیز بوده است به‌طوری تعداد زیادی از اراذل اوباش از قم فرار کردند.
وی افزود: در روزهای اخیر از یکی از باندهای اراذل‌واوباش 5 قبض اسلحه کلت کشف و ضبط شد و در ادامه هم استمرار حرکت در برخورد با اراذل‌واوباش در دستور کار قرار دارد.
آقاخانی در مورد تیراندازی دریکی از بیمارستان‌های قم نیز بیان داشت: سه نفر از بستگان یکی از زندانیان مالی با طرح و نقشه قبلی دیروز با سلاح به یکی از بیمارستان‌های قم وارد و پس از زخمی کردن 3 نفر ازجمله سرباز مستقر در آنجا مجرم موصوف را فراری و در قالب دو اکیپ از قم به سمت مرز متواری شدند.

وی ادامه داد: بلافاصله چتر اطلاعاتی پلیس پهن و در تور اطلاعاتی قرارگرفته و در کمتر از 5 ساعت طی دو عملیات جداگانه در حوزه سرزمینی استان مرکزی و با همکاری پلیس آن استان غافلگیر، دستگیر و از آنان یک قبضه کلت کشف شد.

 انتهای پیام/

 

برچسب ها : نیروی انتظامی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .