يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
رئیس قرارگاه مردمی اربعین استان قم:
تاکنون بیش از 26هزار نفر در مصلی پذیرش شده اند
رئیس قرارگاه مردمی اربعین استان قم با اشاره به اینکه در قرارگاه مردمی اربعین بیش از 400 خادم فعالیت می کنند، گفت: تاکنون بیش از 26هزار نفر در مصلی پذیرش شده و به آنها انواع خدمات درمانی و پذیرایی ارائه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مهدی قربانی کرم در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 26 هزار نفر در مصلی پذیرش شده اند، اظهار داشت: قرارگاه مردمی اربعین از 5صفر تا 25 صفر آماده پذیرایی از زائران امام حسین(ع) است.

وی ادامه داد: در این قرارگاه بیش از 400 خادم بصورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به زائران امام حسین(ع) می باشند.

رئیس قرارگاه مردمی اربعین استان قم با اشاره به اینکه بیشترین ورودی ها به قرارگاه در روزهای پایانی مهر ماه بود، گفت: از 26 هزار پذیرش انجام شده بیش از 12 هزار نفر زائر پاکستانی بوده اند.

وی بیان داشت:300 زائر از افغانستان، 231 زائر از جمهوری آذربایجان، 140 زائر از روسیه، 19 زائر از هندوستان، هفت زائر از ترکیه، سه زائر از گرجستان و هفت زائر نیز از عراق در مصلی پذیرش شده‌اند و مابقی زائرین ایرانی هستند.

قربانی کردم با اشاره به اینکه بیشترین زائرین ایرانی از استان‌های خراسان رضوی و جنوبی می باشند، خاطرنشان کرد: بیش از 19 هزار نفر از زائرین وارد شده به قرارگاه مردمی اربعین در مصلی، آقا و مابقی از خانم‌ها می باشند.

وی اضافه کرد: سقف اسکان و ارائه خدمات به زائرین در قرارگاه مردمی اربعین استان قم یک شبانه‌روز همراه با خدمات اسکان، توزیع سه وعده غذا و موارد درمانی است.

 

انتهای پیام/160

 

برچسب ها : اسکان , زائر ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .