يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
آیت الله حسینی خراسانی:
پیاده روی اربعین باعث قوی تر شدن وحدت بین مسلمانان می شود
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمنان نمی‌توانند این ارتباطات تنگاتنگ دینی و اسلامی بین دو ملت را تحمل کنند بنابراین به توطئه و شیطنت پرداخته و فتنه‌انگیزی می‌کنند، گفت: پیاده روی اربعین باعث محکم تر شدن وحدت بین مسلمانان است.

 آیت‌الله سیداحمد حسینی خراسانی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به پیاده روی عظیم اربعین حسینی، اظهارداشت: در اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین(ع)، مردم عراق با آغوش باز میزبان زائران به ویژه زائران ایرانی هستند.

وی ادامه داد: ملت عراق همه امکانات و حتی منازل شخصی را در اختیار زائران ایرانی قرار داده و ایرانیان نیز ملت عراق را برادران و خواهران دینی و ایمانی خود می‌دانند و با تحکیم علایق همه جانبه و روابط دوستانه و برادرانه و دینی و اسلامی بین این دو کشور و ملت بسیاری از توطئه‌های دشمنان از این دو کشور و مردم منطقه دور می‌شود.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به توطئه های دشمنان، گفت: وجود این نوع فرصت های دینی و اسلامی برای افزایش وحدت و برادری باعث شده است تا دشمنان درصدد ایجاد فتنه در بین دو کشور باشند.

وی افزود: دشمنان نمی‌توانند این ارتباطات تنگاتنگ دینی و اسلامی بین دو ملت را تحمل کنند بنابراین به توطئه و شیطنت پرداخته و فتنه‌انگیزی می‌کنند.

آیت الله حسینی خراسانی با اشاره به اینکه باید فتنه ها و توطئه های دشمنان و جریان های ضد ایران و عراق به خوبی رصد شود، خاطرنشان کرد: این دو کشور می توانند با افزایش اتحاد، برادری و انسجام و عمیق تر شدن روابط بین دو کشور تمام توطئه های دشمنان را نقش بر آب کنند.

وی ابراز داشت: امیدواریم این دو کشور به عنوان دو دوست در کنار هم و با حفظ مصالح مشترک، یکدلی خود را حفظ کنند و متأثر از القائات شیاطین قرار نگیرند.

انتهای پیام/

 

برچسب ها : اربعین , وحدت ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .