پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
عضو شورای اسلامی شهر قم در گفتگو با قم فردا:
روند حقوقی پروژه ای شهید کاظمی به کندی پیش می رود
عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان این که به دنبال راهکارهای مختلف برای به سرانجام رساندن پروژه شهید کاظمی هستیم، گفت: روند حقوقی پروژه به کندی پیش می رود .

محسن محرری در گفتگو با خبرنگار  قم فردا،  با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای پیمانکار پروژه شهید کاظمی اظهار داشت:  سرمایه گذار این پروژه موسسه ثامن الحجج است که به مشکل مالی برخورده و هم اکنون پرونده در هیئت تسویه در حال رسیدگی است.
وی ادامه داد: علت اولیه توقف مشکلات مالی این موسسه است اما ایرادات دیگری نیز این پروژه دارد.
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم افزود:  قسمتی  از زمین این پروژه برای شهرداری است اما بخش عمده ای از زمین ها توسط موسسه خریداری است.
وی افزود: این پروژه  مجموعه ای از  پارکینگ و مجتمع تجاری است که در ادامه کمیسیون ماده 5 تعداد طبقات آن را کم کرد، که همین موضوع مورد اعتراض پیمانکار است.
محرری ادامه داد: شهرداری آمادگی تحویل گرفتن پروژه را دارد و بر اساس تصمیم گیری که در حضور استاندار صورت گرفته شهرداری به قیمت کارشناسی آماده ای خرید زمین ها از این موسسه است.
وی خاطر نشان کرد: آقای مسگری و اخوان به عنوان نماینده شورای شهر در جلسات حل و فصل در هیئت تسویه حضور پیدا می کنند اما با این وجود روند بررسی پرونده کند است و بعید به نظر می رسد به زودی به نتیجه قابل توجه و مهمی برسد.

 انتهای پیام/

 

برچسب ها : محسن محرری
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .