يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
مجری تلویزیون در گفتگو با قم فردا:
پیاده روی اربعین یک نمایش جهانی و جاده ظهور است/مشکلات در پیاده روی اربعین مفهومی ندارد
مجری تلویزیون با اشاره به اینکه مشکلات مادی و مالی در پیاده روی اربعین مفهومی ندارد، گفت: دشمنان اسلام با هجمه ها و شبهات مختلف در تلاش برای کم رنگ کردن پیاده روی اربعین است چرا که پیاده روی اربعین یک نمایش جهانی و جاده ظهور است.

سیدکاظم احمدزاده در گفتگو با خبرنگار قم فردا  با اشاره به فرار رسیدن ایام اربعین حسینی، اظهار داشت: مردم سال‌هاست که می گویند "بِأبى أَنْتُمْ وَ اُمّى وَ أهْلى وَ مالى "یعنی سال‌هاست می گویند همه هستی ام فدای سیدالشهدا(ع) شود.

وی ادامه داد: ما سیدالشهدا را مفت به دست نیاورده‌ایم که بخواهیم به خاطر مشکلات اقتصادی مفت از دست دهیم؛ مشکلات مردم زیاد است اما وقتی پای امام حسین(ع) و پیاده روی اربعین در میان باشد با همه سختی ها مردم پای رکاب هستند.

مجری تلویزیون بیان داشت: هزینه مال و ثروت در راه امام حسین(ع) مفهوم ندارد، به وعده خود ائمه هر هزینه ای که برای اهلبیت(ع) انجام بگیرد چند برابر آن بازگشت داده خواهد شد .

وی با تأکید بر اهمیت پیاده روی اربعین گفت:  سیدالشهدا در سال 1361 ندای "هل من ناصر ینصرنی "سر دادند و این صدا اکنون و در این روزگار به ما رسیده است و  آن‌هایی که با پای پیاده در مسیر کربلا حرکت می کنند به ندای امام حسین(ع) لبیک می گویند؛  در روایات آمده است که برای هر قدم زائر امام حسین(ع) یک حج و یک عمره نوشته می شود.

احمد زاده با اشاره به اینکه پیاده روی اربعین یک نمایش جهانی و جاده ظهور است،خاطرنشان شد:  همه عالم به این پیاده روی عظیم نگاه می کنند و سؤال می کنند این 20 میلیون نفر کجا می روند؟ پای پیاده از نجف تا کربلا چرا حرکت  می کنند؟ برای چه با وجود وسایل حمل و نقل پیاده حرکت می کنند؟ چرا به خودشان سختی می دهند و ده ها سؤال دیگر که به دنبال جوابش هستند.

وی اضافه کرد: از این سوالات به جواب امام حسین(ع) می رسند و می گویند این حسین کیست که به خاطر او این اتفاقات رخ داده و می دهد؛ از امام حسین(ع) به پیامبر(ص) و از آن به اسلام می رسند که این بزرگترین تبلیغ برای اسلام می باشد.

مجری تلویزیون با تاکید بر این که جاده اربعین جاده ظهور است، ابراز داشت: پیاده روی اربعین مقدمه ظهور است زیرا در این کنجکاوی‌های جهانی، مردم متوجه می شوند پیامبر مسلمانان نوه دیگری به نام مهدی موعود(عج) دارد که  ظهور خواهد کرد و جهان را پر از عدل خواهد کرد.

وی  به هجمه هایی که علیه پیاده روی اربعین وارد می شود اشاره کرد و گفت: دشمنان به بهانه‌های مختلف به اربعین و سفر کربلا هجمه وارد می کنند  چرا که نمی خواهند جهانیان با امام زمان(عج) آشنا شوند.

احمد زاده ادامه داد: دشمنان نمی خواهند این حرکت تداوم داشته باشد چرا که توطئه ها  و برنامه ریزی های دشمنان با این حرکت خنثی خواهد شد ، حضوردر پیاده روی اربعین با 10هزار نفر شروع شده و امروز بیش از 25 میلیون نفر رسید است و دنیا از آن خبردار شده است که چه چیزی در حال رخ دادن است و خواهند فهمید که امام زمان خواهد آمد و این مسئله اهل باطل را می ترساند.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .