پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم:
50 دستگاه اتوبوس از قم به مرز مهران اعزام می شوند
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با اشاره به اینکه در ایام اربعین 250 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی به همراه مینی‌بوس‌های شهری خدمت‌رسانی به شهروندان را بر عهده دارند، گفت: 50 دستگاه اتوبوس از قم به مرز مهران برای جابجایی زائران اربعین حسینی اعزام خواهد شد.

  حسین مومنی موحد در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به فرار رسیدن ایام پیاده روی اربعین، اظهار داشت: چند سالی است استان قم چندین دستگاه اتوبوس جهت جابجایی مسافران به مرز مهران اعزام می کند.

وی ادامه داد: امسال هم قرار است 50 دستگاه اتوبوس از قم به مرز مهران برای جابجایی زائران اربعین حسینی اعزام خواهند شد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم در ادامه بیان داشت: ناوگان اعزامی از شهر مهران و پارکینگ های اطراف زائرین را تا نقطه صفر مرزی جابجا خواهند کرد.

وی اضافه کرد: دو واحد گشت، ناوگان اعزامی از استان را در طول مسیر همراهی خواهد کرد و بر سرویس دهی آنها در طول مدت ماموریت نظارت خواهد داشت.

مومنی موحد خاطرنشان کرد: در طول سفر، واحدهای سیار و اکیپ تعمیرگاهی سازمان با کلیه تجهیزات در جهت خدمات رسانی به ناوگان، کاروان را همراهی خواهد کرد.

وی به خدمات رسانی در استان اشاره کرد و ابراز داشت: در این ایام 250 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی به همراه مینی‌بوس‌های شهری خدمت‌رسانی به شهروندان را بر عهده دارند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم تاکید کرد: ناوگان اعزامی به مرز مهران به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که هیچ خللی در خدمات‌رسانی در این ایام در شهر قم ایجاد نشود.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : اتوبوس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .