يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
نگاهی به دغدغه ای اصلی یک روزنامه ای خانوادگی؛
اخراج تأیید نشده دختران هاشمی مهم است یا افزایش روزانه قیمت کالاها؟
آن‌طور که این روزنامه عنوان کرده هنوز هیچ مقام مسئولی اخراج این دو را تأیید نکرده‌اند اما سؤال اصلی اینجاست که آیا در شرایط فعلی کشور موضوعات مهم‌تری برای پرداختن به آن‌که در جهت تأمین منافع مردم وجود ندارد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، این روزها درحالی‌که کشور درگیر یک جنگ اقتصادی تمام‌عیار با آمریکا است و قیمت کالاهای مختلف در بازار رکورد زده است اما در این میان هستند روزنامه‌ها و نشریاتی که دغدغه‌ای اصلی‌شان نه معیشت و مشکلات اقتصادی مردم بلکه بیکاری آقازاده‌هایی است که سال هااست بر مسند دانشگاه آزاد اسلامی تکیه زده‌اند.
روزنامه آرمان در شماره امروز خود خبر اصلی خود را به اخراج تأیید نشده دختران آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از دانشگاه آزاد اختصاص داده است.
آن‌طور که این روزنامه عنوان کرده هنوز هیچ مقام مسئولی اخراج این دو را تأیید نکرده‌اند اما سؤال اصلی اینجاست که آیا در شرایط فعلی کشور موضوعات مهم‌تری برای پرداختن به آن‌که در جهت تأمین منافع مردم وجود ندارد؟
روزنامه‌های زنجیره‌ای که امروز از مسائل اصلی کشور غافل‌اند خود یکی از عوامل اصلی به وجود آمدن این نابسامانی‌ها در کشور هستند به‌طوری‌که حمایت این روزنامه‌ها از نهایی شدن برجام هنوز از ذهن مردم بیرون نرفته است.
تحریم‌هایی که نه‌تنها نرفت بلکه با شدت بیشتری وارد شد و زمینه‌ساز تحریم‌های بیشتری شد.
نکته دیگر حمایت این رسانه‌ها از حسن روحانی در انتخابات سال 96 بود که بار دیگر دولتی پیر را بر مسند قدرت نشاند که خروجی آن وضعیت کنونی بازار و اختلاس‌ها و رانت‌های فراوان است.
ناکارآمدی دولت به حدی است که کارشناسان حامی روحانی نیز بارها از تیم اقتصادی و تصمیمات ویرانگر آن‌ها انتقاد کرده‌اند که البته کسی صدای آن‌ها را نیز نمی‌شنود.
در این میان این انتظار از رسانه‌های حامی دولت وجود دارد که با قبول اشتباه خود به دنبال برطرف کردن اشتباه خود باشند و با ارائه راهکارهای مختلف در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند که به نظر خواسته‌ای نشدنی است.
از سوی دیگر خاندان هاشمی به معنای واقعی کلمه دانشگاه آزاد اسلامی را با ملک شخصی اشتباه گرفته بودند به‌طوری از 5 فرزند آقای هاشمی رفسنجانی 4 فرزند وی در دانشگاه آزاد مشغول به کار بودند که در نوع خود جالب است.
شاید مهدی که تنها فرزند هاشمی رفسنجانی باشد که دلش نخواسته در این دانشگاه مشغول به کار شود به‌هرحال ملک شخصی قلمداد کردن این دانشگاه تبدیل به یک اپیدمی شده که روزنامه آرمان که آن روزنامه شخصی این خاندان است آن را تیتر یک خودکرده است.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : دختران هاشمی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .