يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
به همت بسیج حقوقدانان و دادگستری کل استان؛
بازدیدکنندگان نمایشگاه دفاع مقدس، مشاوره حقوقی رایگان دریافت می کنند
به همت دادگستری کل استان و سازمان بسیج حقوقدانان قم در غرفه حقوقی و قضایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس ، به بازدیدکنندگان مشاوره حقوقی رایگان ارایه می شود.

مرتضی حبیبی ، مسئول این غرفه در گفتگو با خبرنگار قم فردا در همین خصوص اظهار داشت: مشاوره حقوقی رایگان در کلیه گرایش ها و شاخه های حقوقی و قضایی در ایام برگزاری نمایشگاه با حضور روزانه حداقل سه تن از کارشناسان و وکلای دادگستری در این غرفه ارایه می گردد

وی ابراز امیدواری کرد: در ایام برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس با اجرای این برنامه ها تا حدودی زمینه ارتقای سواد حقوقی و قضایی مردم و خانواده های قمی فراهم شود.

مسئول سامانه سجام استان قم(سامانه جامع اطلاعات مردمی ) وابسته به دستگاه قضایی همچنین گفت: از طریق این سامانه مردمی کوشیده ایم که شکایات و گلایه ها و مشاهدات مردم از مفاسد اقتصادی اعم از احتکار و گران فروشی یا کم فروشی به مراجع ذیصلاح قضایی اعلام شده و پیگیری های لازم قانونی به این واسطه صورت گیرد.

وی افزود: بدون تردید با مشارکت فعال مردم بهتر می توان با مفاسد اقتصادی برخورد کرد و ثمره این همکاری و مشارکت نیز افزایش رضایتمندی توده های مردم از نظام اسلامی و دستگاه قضایی خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .