يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
در گفتگو با حجت الاسلام صادقی مطرح شد؛
در پی شکایت معاونت حقوقی ریاست جمهوری به دادگاه ویژه احضار شدیم/ برخورد دادگاه محترمانه و بدور از حاشیه بود
قم فردا: حجت الاسلام صادقی در خصوص علت این احضار بیان داشت: به دنبال حواشی مطرح شده در تجمع مدرسه فیضیه و شکایت مطرح شده توسط معاونت حقوقی ریاست جمهوری از تعدادی از طلاب برگزار کننده؛ دادگاه ویژه روحانیت بنده و 4 طلبه دیگر را احضار کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به دنبال شکایت معاونت حقوقی ریاست جمهوری از تعدادی از طلاب تجمع کننده در مدرسه فیضیه، در تاریخ ۹۷/۰۶/۱۷ تعداد ۵ نفر از طلاب توسط دادگاه ویژه روحانیت قم احضار و بازداشت شدند و موضوعاتی در فضای مجازی مطرح شد و در خصوص مباحث مطرح شده گفتگویی با حجت الاسلام صادقی یکی از طلاب احضار شده انجام شده است که در ادامه می آید.


حجت الاسلام صادقی در خصوص علت این احضار بیان داشت: به دنبال حواشی مطرح شده در تجمع مدرسه فیضیه و شکایت مطرح شده توسط معاونت حقوقی ریاست جمهوری از تعدادی از طلاب برگزار کننده؛ دادگاه ویژه روحانیت بنده را احضار کرد. طبق روال عادی و قانونی افراد بصورت مکتوب احضار می شوند که برای حفظ شان و احترام بیشتر بصورت تلفنی و محترمانه انجام شد تا جهت روشن شدن ابهامات و پیگیری شکایت دولت در دادگاه ویژه روحانیت حاضر شوم.


وی افزود: بنده نیز پس از حضور در دادگاه ویژه روحانیت، به کلیه سوالات بصورت شفاف پاسخ دادم چون تخلفی را هم انجام نداده بودیم و هیچ قصدی بر توهین و تهدید کسی را نداشتیم. آنها نیز کاملا محترمانه و مسئولانه موضوع را پیگیری کردند.

 

انتهای پیام/

 

منبع :   پایگاه اطلاع رسانی خبر قم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
جعفری
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶
0
0
احسنت به شما طلبه ی انقلابی