يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم:
باغ موزه دفاع مقدس قم در دهه فجر افتتاح خواهد شد
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم گفت: باغ موزه دفاع مقدس این استان در آستانه دهه فجر سال جاری افتتاح می شود و سپس به مرور برای بازدید در اختیار مردم قم و زائران کریمه اهل بیت(ع) قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سرهنگ احمد حسینی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به موزه دفاع مقدس قم، اظهار داشت: به همت و کمک مسئولان استان و اعضای هیا امنای موزه دفاع مقدس قم روند پیشرفت و تکمیل موزه دفاع مقدس سرعت خوبی دارد.

وی ادامه داد: امسال از سوی دفتر مقام معظم رهبری هم اعتباری برای تکمیل این طرح در اختیار مجری قرار گرفت که باعث افزایش سرعت تکمیل این طرح شده است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم با اشاره به همکاری شهرداری قم در اجرای ساخت محوطه عمومی باغ موزه، گفت: استاندار قم به عنوان رئیس هیات امنای باغ موزه دفاع مقدس بر روند فعالیت ها نظارت کامل دارد.

وی بیان داشت: این طرح به عنوان یک مرکز فرهنگی، معنوی و زیارتی تاثیرگذاری بین المللی دارد و در قالب یک بوستان فرهنگی شهری همه نیازها در آن پیش بینی شده است.
حسینی با بیان اینکه باغ موزه دفاع مقدس قم فراستانی و ملی است، افزود:  باغ موزه دفاع مقدس باعث افزایش ماندگاری زائر و مسافران در قم و گام موثری در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهر خواهد بود.

وی در خاتمه خاطرنشان شد: باغ موزه دفاع مقدس این استان در آستانه دهه فجر سال جاری افتتاح می شود و سپس به مرور برای بازدید در اختیار مردم قم و زائران کریمه اهل بیت(ع) قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .