يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
پیش فروش به وقت «سایپا»/ فقط 5 تا 20 «ثانیه» فرصت دارید!
پیش فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا در حالی از ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه آغاز شده است که این فروش هر 15 دقیقه یکبار و فقط برای چند ثانیه امکان پذیر است!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا؛ این پیش فروش طبق اعلام قبلی از ساعت 10 صبح آغاز شده است؛ اما طبق اعلام این شرکت، سایت اینترنتی هر 15 دقیقه یکبار و تنها برای 5 تا 20 ثانیه امکان ثبت نام را فراهم می کند!

این پیش فروش ثانیه ای در حالی ادامه دارد که پایگاه اطلاع رسانی سایپا از متقاضیان درخواست کرده تا ساعت رایانه خود را با ساعت time.ir  تنظیم کنند تا ثانیه ها را از دست ندهند!

این پایگاه همچنین در ادامه اطلاعات ذیقیمت خود آورده است:

«لازم به ذکر است که این توصیه ها، تضمینی برای موفقیت شما در خرید نیست. میزان بالای تقاضا نسبت به عرضه، همواره باعث می شود که قسمت اعظمی از متقاضیان موفق به خرید نشوند. در برنامه های فروش ویژه خودرو، تعداد متقاضیان خرید، معمولا چند ده برابر ظرفیت قابل عرضه است. از تعداد کل متقاضیان در هر نوبت فروش، تا چند برابر ظرفیت باقیمانده از هر بخشنامه فروش، پذیرش صورت می‌گیرد. براساس آمارهای جمع‌آوری شده از برنامه‌های فروش قبلی، تنها بین ۳ تا ۵ درصد کل متقاضیان موفق به خرید می‌گردند. یا به عبارت دیگر، برای بیش از ۹۵ درصد کل تقاضاها خودرویی برای عرضه وجود ندارد. تمامی برنامه های فروش ویژه، به طور کامل تحت نظارت مراجع ذیربط به انجام رسیده و نتایج هر برنامه فروش، بارها توسط مراجع و سازمانهای نظارتی تحت کنترل و بازبینی قرار می گیرد.»

اکنون باید منتظر ماند و دید؛ مراجع نظارتی به این «ثبت نام قطره چکانی ثانیه ای» و به این سرگردانی مردمی، چه واکنشی نشان می دهند.

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .