شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸
"سپاه" حافظ امنیت کشور؛
باز هم تروریست‌ها در تور سپاه گرفتار شدند
گروهی از تروریست ها که قصد نفوذ به مرزهای کشور را داشتند طی یک عملیات سنگین توسط نیرو زمینی سپاه پاسداران به هلاکت رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه اعلام کرد: شب گذشته یک تیم مجهز تروریستی وابسته به استکبار جهانی و سرویس های اطلاعاتی بیگانه که قصد نفوذ به کشور از منطقه مرزی اشنویه برای ایجاد ناامنی و انجام اقدامات خرابکارانه را داشت در کمین رزمندگان غیور و شجاع قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گرفتار و طی درگیری سنگین حداقل 10 تن از تروریست ها به هلاکت رسیدند و تعداد دیگری نیز زخمی شدند.

این اطلاعیه افزوده است: با انهدام این تیم تروریستی مقادیر قابل توجهی سلاح، مهمات و تجهیزات ارتباطی ضبط و به دست رزمندگان اسلام افتاده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نهاد برآمده از انقلاب همواره برای حفظ امنیت ملی از دیگر ارگان ها پیشتاز بوده است.

از ابتدای شکل گیری سپاه پاسداران و به خصوص در دوران دفاع مقدس بخشی مهمی از مسیر انقلاب با همت و مجاهدت پاسداران سپاه طی شده است، مقام معظم رهبری نیز از ابتدای دوره رهبری خود توجه ویژه ای به سپاه داشته اند.

ایشان در سال 68 در جمع فرماندهان و دانش آموختگان دانشگاه امام حسین (ع) چنین بیان می کنند: باید بدانند که آمادگی و هوشیاری برای دفاع، تمام نشدنی است و در این مجموعه‌ی عظیم ملت و سربازان و مدافعان انقلاب، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جایگاه ویژه‌یی دارد.

بیانات در مراسم ششمین دوره‌ی فرماندهی و ستاد دانشگاه امام حسین(ع) ۱۳۶۸/۰۸/۲۹

 
مقام معظم رهبری در عین احترام به دیگر نهادهای نظامی و انتظامی می فرمایند: سپاه، این افتخار را دارد که زاده‌ی انقلاب است. ما به هیچ‌یک از نیروهای مسلحِ موجود در نظام جمهوری اسلامی، کم‌احترامی نمیکنیم. همه‌ی آنها ارزشمندند. امروز، ارتش جمهوری اسلامی ایران، یک ارتش آبرومند و پاک و مردمی است. نیروهای انتظامی ما نسبت به اشباه و نظایرشان در دنیا، هر کدام به نوبه‌ی خود در یک وضعیت استثنایی هستند؛ اما سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این خصوصیت را دارد که از درون دامان انقلاب روییده است. دیگران انقلابی شدند؛ اما سپاه انقلابی به وجود آمد. این، خیلی امتیاز است. شما برادران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شایسته‌ترین کسانی هستید که باید این امتیاز را قدر بدانید و از آن پاسداری کنید.

دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رهبر انقلاب  ۱۳۹۴/۰۶/۲۵

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .