شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸
معاون فرهنگی ستاد کل نیرو‌های مسلح:
دشمن از تمام ابزارها برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کند
معاون فرهنگی ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اینکه ترامپ با سخنان اخیر خود به دنبال ایجاد تفرقه میان مردم و مسئولان است، گفت: امروز دشمنان با تمام ابزارهای موجود به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند و در این بین برخی هم بطور ناخواسته به دشمن کمک می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سردار ابوالفضل شکارچی در آیین تجلیل از خبرنگاران استان قم که در تالار نخلستان سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه خبرنگاران در دفاع مقدس هم حضور داشتند، اظهار داشت: خبرنگاران به عنوان سربازان جنگ نرم و سخت در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور داشته و برای تحقق اهداف انقلاب ایفای نقش کردند.

وی ادامه داد: نظام اسلامی هزاران کیلومتر آن طرف تر در حال محکم کردن پایه های نظام اسلامی در خاک دشمن می باشد.

 معاون فرهنگی ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اینکه دشمنان با اتحاد خود نشان دادند که ناتوان هستند، گفت: جنگ نرم و درگیری رسانه‌ای بسیار پیچیده‌تر از گذشته است چرا که در این نوع جنگ همه چیز برعکس به نمایش گذاشته می‌شود.

وی بیان داشت:امروز دشمنان با تمام ابزارهای موجود به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند و در این بین برخی هم بطور ناخواسته به دشمن کمک می کنند.

شکارچی با اشاره به اینکه ترامپ با سخنان اخیر خود به دنبال ایجاد تفرقه میان مردم و مسئولان است تا بتواند هدف راهبردی خود را دنبال کند،ابراز داشت: اصحاب رسانه می‌توانند بدون توجه به سابقه دشمن به مسئولان فشار بیاروند یا اینکه با نگاه به سابقه گذشته دشمن از مسئولان دارای مواضع انقلابی حمایت کنند.
وی اضافه کرد:امروز اگر ما برای اقتدار تلاش می کنیم در حقیقت می خواهیم امنیت منطقه را تامین و حفظ کنیم.

معاون فرهنگی ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اینکه دشمن اسلام را مزاحم خود می‌داند،عنوان داشت: دشمن بعد از انقلاب اسلامی مسیر مشخصی را برای ضربه زدن به مردم ایران دنبال می‌کند.

خبرنگاران بررسی کننده نقاط ضعف و قوت مجموعههای مختلف باشند

همچنین در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن اکبری با اشاره به اینکه خبرنگاران انقلابی به دنبال دفاع از ارزش‌های انقلابی و دینی هستند، تصریح کرد: گزارشگری و خبررسانی یک حرفه با ارزش است.

وی بیان داشت: خبرنگاری یک کار علمی، معرفتی و مهارتی است که می‌تواند نتایج بسیاری را برای جامعه به دنبال داشته باشد.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) با اشاره به اینکه خبرنگاران می‌توانند بررسی کننده نقاط ضعف و قوت مجموعه‌های مختلف باشند،گفت: تبعیت از، ولی فقیه جزء ویژگی مهم نیرو‌های ارزشی است.

وی خاطرنشان کرد: امروزه چندین میلیون برابر جنگ احزاب، حزب‌های عالم در کنار یکدیگر قرار گرفته تا نظام اسلامی را براندازی کنند چراکه این نظام زمینه‌ساز یک نظام جهانی برای برپایی عدالت جهانی خواهد بود.

اکبری با اشاره به اینکه خبرنگاران انقلابی به عنوان سربازان امام زمان (عج) هستند،افزود: سربازان جنگ نرم از جمله خبرنگاران در راستای زمینه‌سازی برای برپایی حکومت جهانی، ولی عصر (عج) درحال تلاش هستند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : خبرنگار , سپاه ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .