شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
تحکیم امنیت اقتصادی و آرامش مهمترین مساله برای کشور است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مسئولان ضمن دعوت مردم به آرامش باید حل مشکلات اقتصادی و بازار را در اولویت قرار دهند، گفت: مهم ترین مساله برای کشور تحکیم امنیت اقتصادی و آرامش است و این را هم باید بدانیم که اگر امنیت از بین برود خسران آن متوجه کل جامعه و حتی قشر سرمایه دار می شود.

 آیت الله محسن فقیهی در گفتگو با خبرنگار قم فردا  با اشاره به مواضع محکم و انقلابی آیات عظام در خصوص قضایای اقتصادی اخیر در کشور، اظهار داشت:رهبر معظم انقلاب، مراجع و علما همواره رسیدگی به وضعیت نامطلوب اقتصادی و حل مشکلات اقتصادی مردم به ویژه قشر ضعیف جامعه تاکید داشته اند.

وی ادامه داد: اگر ما درمسیر خدمت به مردم گام برداریم مردم همچنان حامی نظام و انقلاب خواهند بود.

 عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه حکومت اسلامی زمانی پابرجاست که مردم پشتیبان نظام باشند، گفت: دشمنان داخلی و خارجی هماهنگ شده اند که مردم را از این نظام جدا کنند و این حرکت هم از داخل و هم از خارج تقویت می شودتا مردم امید خود در رفع مشکلات اقتصادی را از دست بدهند.

وی بیان داشت: باید مردم را آگاه کنیم که نقشه های دشمن چیست و مراقب باشیم که در پازل دشمن قرار نگیریم و کمک به تحقق اهداف آنها نکنیم.

آیت الله فقیهی با اشاره به اینکه مردم نباید تحت تاثیر جو روانی این روزهای بازار قرار نگیرند، ادامه داد: از این حیث باید با دزدی ها و اختلاس ها و مفاسد به شدت مقابله کرد و از دستگاه قضایی انتظار می رود که شدیداً با این مسایل برخورد کند تا مبادا عده ای سودجو اموال مردم را چپاول کرده و از رانت ها برای منافع خود و اطرافیانشان استفاده کنند.

وی ابراز داشت: مهم ترین مساله برای کشور تحکیم امنیت اقتصادی و آرامش است و این را هم باید بدانیم که اگر امنیت از بین برود خسران آن متوجه کل جامعه و حتی قشر سرمایه دار می شود.

این استاد حوزه با اشاره به اینکه مسئولان ضمن دعوت مردم به آرامش باید مشکلات آنها را نیز حل کنند، خاطرنشان کرد: به هر حال این انتظار از مسئولان می رود که از آحاد مردم به خصوص قشر مستضعف حمایت کنند و ساماندهی بازار و حل مشکلات اقتصادی را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.

وی عنوان داشت: از سوی نیز دستگاه قضایی هر چه سریعتر با مفسدان و کسانی که آشوب اقتصادی کرده و به دنبال سودجویی محض هستند برخورد نموده و به این وسیله رضایت مردم از اجرای عدالت و مقابله با فساد و تبعیض را جلب کند.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .