شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
مسئولان مفسدان اقتصادی را به مردم معرفی و آنها را مجازات کنند
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مسئولان و دولتمردان به خود بیایند و با مفسدان اقتصادی بر اساس قانون قاطعانه برخورد کنند و کسانی که اختلاس کرده و دزدی می کنند را به مردم معرفی کرده و آنها را مجازات کنند.

آیت الله حسن ممدوحی در گفتگو با خبرنگار قم فردا  با اشاره به مواضع محکم و انقلابی آیات عظام در خصوص قضایای اقتصادی اخیر در کشور، اظهار داشت: مراجع و علما مانند گذشته هشدارهای لازم نسبت به مشکلات در کشور را می دهند.

وی ادامه داد: علما در خصوص اوضاع نامطلوب اقتصادی و ضعف برخی مسئولان در رسیدگی به امور به ویژه مقابله با اختلاسگران و غارتگران بیت المال ، نگرانی خود را اعلام کرده اند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مسئولان اختلاس گران را به مردم معرفی کنند، گفت: مسئولان و دولتمردان به خود بیایند و با مفسدان اقتصادی بر اساس قانون قاطعانه برخورد کنند و کسانی که اختلاس کرده و دزدی می کنند را به مردم معرفی کرده و آنها را مجازات کنند.

وی بیان داشت: در این روز ها برخی افراد علیه روحانیت شعار می دهند اما این انصاف نیست چرا که روحانیت هیچ گاه در اختلاسی نبوده و به مردم خیانت نکرده است بلکه در طول تاریخ همواره به مردم و کشور خدمت نموده است.

آیت الله ممدوحی با اشاره به اینکه روحانیون باید با روشنگری از خود دفع اتهام کنند، خاطرنشان کرد: روحانیت و مراجع همواره پشتیبان حقوق مردم بوده و نسبت به دزدی ها، و اختلاس ها و ناهنجاری ها و فسادها هشدارهای لازم را داده است.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : مفسدان اقتصادی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .