شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم:
قم دچار کمبودها و ضعف‌های بسیاری در حوزه فضای سبز است
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به افتتاح 16 بوستان جدید در مناطق مختلف استان در دهه کرامت، گفت: قم دچار کمبودها و ضعف‌های بسیاری در حوزه فضای سبز است و با وجود اقلیم گرم و خشک ضروری است که نسبت به توسعه سرانه‌های فضای سبز در این شهر اقدام ویژه شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، پیام جوادیان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به فضای سبز استان قم، اظهار داشت: سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری در دو سال اخیر به طور ویژه بر روی توسعه فضای سبز شهری و درختکاری تمرکز داشته است.

وی ادامه داد: قم دچار کمبودها و ضعف‌های بسیاری در حوزه فضای سبز است و با وجود اقلیم گرم و خشک ضروری است که نسبت به توسعه سرانه‌های فضای سبز در این شهر اقدام ویژه شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم توجه به استفاده از گونه‌های متناسب با اقلیم این شهر در توسعه درختکاری را مد نظر قرار داد و گفت: توسعه تکنولوژی‌های نوین، کاهش استفاده از آب شهری برای فضای سبز و ایجاد بستر تولید انرژی‌های نو از اقدامات این سازمان بوده است.

وی بیان داشت: در دهه کرامت 16 بوستان در مناطق مختلف استان افتتاح و در دسترس استفاده مردم قرار گرفت.

جوادیان بوستان آفتاب، مساعی منش، اردیبهشت(خانواده)، انقلاب و دهلاویه را از دیگر بوستان‌هایی دانست که آماده بهره‌برداری شده است و افزود: این بوستان‌ها به مساحت بیش از ۱۳۱ هزار مترمربع همزمان با دهه کرامت در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

 

برچسب ها : پارک , فضای سبز
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .