چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:
نخستين جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پايگاه‌های خبری در قم برگزار می شود
مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم بااشاره به اینکه رویکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، تداوم و استمرار این جشنواره در سال‌های آتی است، گفت: نخستين جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پايگاه‌های خبری قم در 3 بخش حرفه ای، ویژه و موضوعی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  سید موسی حسینی کاشانی در نشست خبری که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد، با  اشاره به برگزاری نخستين جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پايگاه‌های خبری در استان قم، اظهار داشت:  رسانه‌ها ظرفیت‌های ارزشمندی در سیاست گذاری‌ها و برنامه های راهبردی به شمار می‌روند.

وی ادامه داد: ارتقای وضعیت و سطح رسانه ها یکی از رسالت های مهم و سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است؛ بر همین اساس در تلاش هستیم انگیزه لازم در جهت رشد و تعالی رسانه‌ها را ایجاد کنیم.

مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به اینکه در جهت تحقق این اهداف، نخستين جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پايگاه‌های خبری در استان قم برگزار می‌شود، افزود: این جشنواره در 3 بخش حرفه ای، ویژه و موضوعی برگزار می‌شود و تمامی خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و مطبوعات می‌توانند در این بخش ها شرکت کنند.

وی عنوان داشت: فراخوان در جهت حضور رسانه ها در جشنواره اعلام شده است و اهالی رسانه می‌توانند آثار خود را تا 20 تیرماه سال جاری به دبیرخانه ارسال کنند.

حسینی کاشانی با اشاره به آثار ارسالی به دبیرخانه توسط کارشناسان وزارت فرهنگ و ارشاد داوری می‌شود تا شائبه ای در پذیرش آثار در سطح استان ایجاد نگردد، گفت: در جهت برگزاری جشنواره، همفکری خوبی با دستگاه‌های مختلف، خانه مطبوعات، پیشکسوتان مطبوعات و اهل رسانه صورت گرفته است.

وی بیان داشت: آئین اختتامیه این جشنواره، همزمان با بزرگداشت روز خبرنگار در 17 مرداد ماه سال جاری برگزار و از آثار برتر طبق شاخصه های کشوری تجلیل می‌شود.

مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم بااشاره به جایگاه فرهنگی قم، خاطرنشان کرد: رسانه های استان قم دارای توانمندی‌های بسیاری هستند و ما امیدواریم با برگزاری این جشنواره، گامی مهم در تعالی آن داشته باشیم.

وی تصریح کرد: رویکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، تداوم و استمرار این جشنواره در سال‌های آتی است، تا بتوانیم از رسانه‌های برتر و فعالین رسانه ای تجلیل کنیم.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .