پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
حضور در راهپیمایی روز قدس حمایت از مظلومان است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مردم بزرگ و ولایتمدار ایران اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب نشان داده اند هر جا که باعث تقویت انقلاب و تضعیف جبهه استکباری بوده ، در صحنه حضور داشته اند، گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس حمایت از مظلومان است.

  آیت الله وافی در حاشیه راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار قم فردا ضمن تقدیر از حضور حماسی و معنادار مردم در راهپیمایی این روز اظهار داشت: مردم بزرگ و ولایتمدار ایران اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب نشان داده اند هر جا که باعث تقویت انقلاب و تضعیف جبهه استکباری بوده ، در صحنه حضور داشته اند.
وی با بیان این که روز قدس یادگار ارزشمند امام راحل و حضور در آن به منزله تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری است، گفت:مردم روزه دار ما در این هوای گرم به خیابان ها آمده اند تا به سهم خود به دفاع از خون شهدای مظلوم فلسطینی بپردازند و اعلام کنند که مظلومان را تنها نمی گذارند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین افزود: در واقع این وظیفه دینی و ملی ماست که در این راهپیمایی حضور پیدا کنیم و این ریشه در دستورات قرآنی و کلام اهل بیت(ع) دارد ، چرا که یکی از مصادیق بارز تلاش برای نجات مستضعفین عالم حضور در راهپیمایی روز قدس است.

انتهای پیام/

برچسب ها : روز قدس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .