پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
آیت الله فاضل لنکرانی:
دشمنان اسلام با تمام ابزار نتوانسته اند، فریاد آزادخواهی قدس را خاموش کنند
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: دشمنان اسلام با وجود همه ابزارهای رسانه ای و فرهنگی و سیاسی و اقتصادی خود نتوانسته اند، فریاد آزادخواهی قدس شریف را در جهان خاموش کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی، ظهر امروز در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز، اظهار داشت: مردم با حضور خود در این راهپیمایی با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید بیعت کردند.

وی ادامه داد: همان طور که مقام معظم رهبری نیز بارها فرموده اند، فلسطین محور و اولویت نخست جهان اسلام است و دفاع از آن بر همه کشورهای اسلامی و ملت های مسلمان واجب می باشد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به برگزاری پرشور تر هر ساله راهپیمایی روز قدس در ایران و دنیا، گفت: دشمنان اسلام با وجود همه ابزارهای رسانه ای و فرهنگی و سیاسی و اقتصادی خود نتوانسته اند، فریاد آزادخواهی قدس شریف را در جهان خاموش کنند.

وی اضافه کرد: حمایت از مردم مظلوم فلسطین در واقع عمل به دستور قرآن می باشد و مردم در این روز برائت خود از دشمن قسم خورده اسلام و مسلمین را اعلام می کنند.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با اشاره به نابودی اسرائیل، خاطرنشان کرد: این راهپیمایی ها و اعلام انزجار از رژیم کودک کش اسرائیل عامل نابودی کامل این رژیم خواهد شد که سال به سال نیز نشانه های ضعف آن در منطقه و جهان مشهودتر می گردد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : روز قدس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .