پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
مراجع عظام تقلید تاکید کردند:
هدف دشمنان محو هويت اسلامي بيت المقدس است / ضرورت حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس
مراجع عظام تقلید در بیانیه های جداگانه ای بر ضرورت حضور باشکوه تر در راهپیمایی روز قدس تاکید کرده و هدف را محو هويت اسلامي بيت المقدس عنوان کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در روزهایی که رژیم صهیونیستی بار دیگر با از زمین و آسمان مردم بی دفاع فلسطین به خصوص ساکنان نوار غره را قتل عام می کند و کشورهای جهان حتی کشورهای عربی و به اصطلاح اسلامی نیز چشم خود را به این واقعیت ها بسته اند باز این ملت و مردم ایران اسلامی هستند که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همانند دهه های گذشته وارد عرصه شده و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در سراسر کشور طنین انداز خواهند کرد.

مراجع عظام تقلید نیز در بیانیه های جداگانه ای بر ضرورت حضور باشکوه تر در راهپیمایی روز قدس تاکید کرده اند.

آیت الله مکارم شیرازی : هدف دشمنان محو هويت اسلامي بيت المقدس است

آیت الله مکارم شیرازی راهپيمايي روز قدس را نشانه بيداري مسلمانان دانست و از مردم خواست در اين حرکت تاثيرگذار اتحاد خود را به رخ جهانيان بکشند.

وی هدف دشمنان را محو هويت اسلامي بيت المقدس و جايگزيني هويت صيهونيستي به جاي آن بيان کرد.

آيت الله مکارم شيرازي همچنين افزود: توطئه دشمنان اسلام بيرون کردن صاحبان اصلي فلسطين از اين خاک است که راهپيمايي روز قدس ابتکاري ارزشمند براي بي اثر کردن اين توطئه ها خواهد بود.

این مرجع تقلید از مردم خواست با فرزندان کوچک و بزرگ خود در اين حرکت تاثيرگذار حضور پيدا کرده و با سر دادن شعار «القدس لنا» انزجار  خود را از غصب فلسطین به گوش جهانيان برسانند.

آیت الله نوری همدانی: راهپیمایی امسال پرشور تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد

این مرجع تقلید  هم با اشاره به اقدام غیر قانونی در اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: راهپیمایی امسال پرشور تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.

وی افزود: روز قدس به عنوان یادگار ماندگار حضرت امام خمینی(ره) است و همه آحاد جامعه از پیر و جوان، زن و مرد باید در این حرکت جهانی شرکت کنند.

آیت الله سبحانی : اسرائیل غده ای سرطانی است

آیت الله سبحانی نیز گفت: اسرائیل غده ای سرطانی است که در بیش از 70 سال گذشته قبله اول مسلمانان را اشغال کرده است.

این مرجع تقلید با بیان اینکه فلسطین به عنوان قبله اول مسلمین جایگاه والایی نزد مسلمین دارد، افزود: امام راحل با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام قدس، طرحی بزرگ را برای نابودی این رژیم جعلی برنامه ریزی کردند.

آیت الله سبحانی گفت: اگر همه مسلمانان جهان در چنین روزی در راهپیمایی شرکت کنند، کمر این رژیم شکسته می شود.

وی ابراز امیدواری کرد: همه مسلمانان در راهپیمایی روز جهانی قدس با شور و شعور شرکت کنند.

آیت الله جوادی آملی: راهپیمایی روز قدس یکی از بهترین توصیه های امام خمینی(ره) است

آیت الله جوادی آملی هم در پیامی با اشاره به اینکه بیش از 70 سال است صهیونیست ها به قبله اول مسلمین سلطه دارند و مردم این سرزمین را از دیار خود رانده اند، افزود: راهپیمایی روز قدس یکی از بهترین توصیه های امام خمینی(ره) است.

آیت الله جوادی آملی گفت: رضای خداوند در حمایت از مظلوم است و همگان برای حمایت از قبله اول مسلمین و نشاندن ظالم بر سر جای خودش در این راهپیمایی پرشور شرکت کنند.

 آیت الله علوی گرگانی هم جمعه آخر ماه مبارک رمضان را یادآور ندای الهی امام راحل در حمایت از مظلومین عالم مخصوصا ملت فلسطین دانست و از مردم شریف ایران خواست همچون گذشته با هوشیاری و بیداری در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : روز قدس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .