چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
بازیگر«روزگار جوانی»: خیلی دوست دارم به بازیگری برگردم
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، کیهان ملکی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری طی سال ۹۷ گفت: من طی چندین سال گذشته بسیار کم کار بوده ام و ظاهراً قرار نیست اتفاقی بیفتد تا این وضعیت تغییر کند، زیرا امسال هم به جز تئاتر هیچ پیشنهاد تصویری را قبول نکرده ام.

وی دلیل کم کاری‌های سالیان اخیر خود را اینگونه شرح داد: به نظر من کاری که در حد من باشد پیشنهاد نمی‌شود. من تجربه ۳۰ سال بازیگری را دارم و توقع دارم بعد از این همه سال نقشی خوب و با کیفیت به من پیشنهاد شود. هنوز نقشی که بسته به توانایی‌های من نوشته شده باشد به من پیشنهاد نشده است.

بازیگر سریال "روزگار جوانی" در قبال دوری خود از عرصه بازیگری تاکید کرد: من خیلی دوست دارم به بازیگری برگردم و فوق العاده دلتنگ این فضا هستم. مردم در برخورد با من می‌گویند چرا بازی نمی‌کنی، اما از سویی می‌خواهند در کاری بازی کنم که ارزشمند باشد.

وی در همین راستا افزود: امسال چهار پنج پیشنهاد داشتم که برخی به خاطر زمان نامناسب منتفی شد و برخی هم به دلیل دستمزد کم آن‌ها را قبول نکردم. متاسفانه قرارداد‌های سینمایی به هیچ عنوان قابل پیگیری نیست. یعنی اگر تهیه کننده‌ای نخواهد پول بازیگر را پرداخت کند راهی برای دریافت پول وجود ندارد.

بازیگر سریال "هوش سیاه" درباره الگو‌های انتخاب نقش توسط خودش تاکید کرد: برای من همیشه برای قبول یک نقش فیلمنامه درجه اول اهمیت را دارد. بعد از آن کارگردان و عوامل بسیار مهم هستند. من سال‌ها نقش‌های کوچک بازی کرده ام و حالا به نظرم وقت آن رسیده که حقم را در سینما بدهند و به من نقشی قابل توجه‌تر بدهند. به همین خاطر کم کار شده ام تا کار درستی به من پیشنهاد شود.

ملکی با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: من سابقه بازی و کار در ایام ماه رمضان را داشته ام و به نظرم کار کردن در این دوران بسیار خاص و لذت بخش است. فضای پشت صحنه و فیلمبرداری در ماه رمضان نسبت به تمامی ماه‌های سال متفاوت بوده و شور و حالی عجیب زمان افطار در میان بازیگران و عوامل است.

 

 

انتهای پیام/

برچسب ها : ملکی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .