پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
نماینده مردم قم در مجلس:
غفلت دولت از بخش فرهنگ خطرناک است
احمد امیرآبادی: تا زمانی که کاندیدای شورا، مجلس و ریاست جمهوری از یک تار موی زن در پی به دست آوردن رأی است وضعیت حجاب در جامعه روزبه‌روز بدتر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، احمد امیرآبادی فراهانی در مراسم رونمایی از کتاب «شام آخر، داستان‌هایی از شب‌های شام» به اهمیت مقوله حجاب اشاره کرد و اظهار داشت: در جلسه‌ای که در جامعه مدرسین بودم به مسئولان گفتم تا زمانی که کاندیدای شورا، مجلس و ریاست جمهوری از یک تار موی زن  در پی به دست آوردن رأی است وضعیت حجاب در جامعه روزبه‌روز بدتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی بهانه‌ای شده تا از موضوعات فرهنگی در کشور حمایت نشود، گفت: به وجود آمدن برخی مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور سبب شده تا در بخش فرهنگ کمتر هزینه شود که بخشی از این مشکلات بهانه‌جویی بوده و بخشی مربوط به کمبود اعتبار  بودجه و بخشی نیز به نبود اعتبار و ارز برای حمایت از محصولات فرهنگی برمی‌گردد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در همه دولت‌ها بخش فرهنگی مظلوم بوده است، ابراز کرد: هنرمندانی که به‌عنوان الگو در کشور مطرح می‌شوند به دلیل اینکه این افراد به‌واسطه تبلیغاتی که می‌شوند و همه دست‌به‌دست هم می‌دهند این افراد الگو واقع شوند بازارشان داغ است و بیشتر مورد تأیید قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: زمانی که نماینده‌ای از یک شهر و روستای دور افتاده رأی می‌آورد و به مجلس راه پیدا می‌کند به‌جای آنکه سبک زندگی و ساده زیستی قبلی خود را ادامه دهد، نخستین سؤالی که از سایر نمایندگان می‌پرسد برای نمایندگان مجلس در کدام نقطه تهران خانه در نظر گرفته می‌شود باید فاتحه این نماینده و مجلس را خواند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: تربیت وزیر، استاندار، فرماندار، شورای شهر و بخشدار انقلابی سبب می‌شود بسیاری از مشکلات و مسائل کشور حل شود.

امیرآبادی فراهانی گفت: اگر مردم بدانند که مسئولان با صداقت و مانند خودشان زندگی می‌کنند، قطعاً مردم مسئولان را دوست داشته و از آنان حمایت خواهند کرد.

وی ادامه داد: عده‌ای به دنبال ناکارآمد کردن اصل نظام هستند و عده‌ای می‌خواهند ناکارآمدی تنها نظام شیعی دنیا را نشان دهند، الآن بحث اصلاح‌طلب، اصول‌گرا و اعتدال‌گرا نیست بلکه باید حواس خود را جمع کرده و نباید در زمین دشمن بازی کنیم.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .