پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران:
بازی برخی مسئولان در زمین دشمن از ده ها برجام هم خطرناک تر است/تعامل، فتنه جدید دشمن است
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه بزرگترین خطری که اسلام و انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند، فتنه‌های دشمنان است ،گفت: امروز برخی مسئولان در زمین دشمن بازی می‌‌کنند و این مسئله‌ای است که از ده‌ها برجام خطرناک‌تر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی  شب گذشته  در گردهمایی حوزه و انقلاب اسلامی در سالن همایش‌های ساختمان دارالشفا برگزار شد با اشاره به اینکه حفظ دین از رسالت های حوزه است، اظهار داشت: برای حفاظت از دین باید مال، جان و خانواده خود را فدا کنیم تا اسلام و دین زنده بماند.
وی ادامه داد: شناخت آسیب ها و نقشه ها و توطئه های دشمن از الزامات دفاع از دین می باشد که باید به برنامه های دشمن اشراف داشته باشیم.
بزرگترین خطری که اسلام و انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند، فتنه‌های دشمنان است
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه انقلاب اسلامی تبلور اسلام است، گفت: بزرگترین خطری که اسلام و انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند، فتنه‌های دشمنان است.
وی بیان داشت: هدف جبهه دشمن این است که ماندگاری انقلاب اسلامی را برهم بزنند و آن را نابود کنند.
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه بعد از انقلاب کشور دچار فتنه می باشد که فتنه تعامل فتنه دهه اخیر است، عنوان داشت: دشمنان موجودیت خود را با انقلاب اسلامی در خطر می‌بینند و اعتقاد دارند که انقلاب اسلامی شاخص‌های ابر قدرتی را از آن‌ها گرفته است و پیشرفت روزافزون دارد.
انقلاب اسلامی گفتمان مقاومت را زنده کرده است
وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی گفتمان مقاومت را زنده کرده است و دلیل مقابله دشمنان با ایران این است که آن‌ها اعتقاد دارند که هیچ کشوری نمی‌تواند انقلاب اسلامی را شکست دهد.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به استراتژی دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی، اضافه کرد: دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی فتنه تعامل را به میان آورده اند و می‌خواهند انقلاب اسلامی را بوسیله انقلاب اسلامی نابود کنند.
وی ابراز داشت: در صدر اسلام نیز یهودی‌ها هر قدر که به سپاه اسلام حمله کردند نتوانستند اسلام را شکست دهند و در نهایت به این نتیجه رسیدند که مسلمانان تنها بوسیله مسلمانان نابود می‌شوند.
حاجی صادقی با اشاره به نفوذ دشمن از راه تعامل و قرار دادن افراد انقلابی در مقابل انقلاب، گفت: وجود دولتمردان و مسئولانی که راه تعامل و گفت‌وگو را با دشمن باز کردند نیز آخرین عامل اتخاد استراتژی تعامل توسط دشمنان بود.
وی بیان کرد: تغییر تقابل اعتقادی و ایدئولوژیک انقلاب اسلامی به تقابل اختلاف در شیوه‌ها و روش‌ها، تغییر ذائقه فرهنگی مردم، تغییر محاسبات سیاسی و تحلیل نخبگان و مسؤولان، تغییر خطوط قرمز انقلاب و مقام معظم رهبری، تضعیف و مهار اقتدار ملی در عرصه‌های مختلف، انقلاب زدایی از واژه‌ها و شخصیت‌ها، دوقطبی سازی و القا تقابل‌های دروغین، ترویج غرب‌گرایی، تلاش برای منزوی کردن و مقبولیت‌زدایی از نهاد‌های انقلابی و حمایت و پشتیبانی از جریان‌ها و افراد منفعل از جمله برنامه‌های دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی از درون است.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه با بیان اینکه عامل ماندگاری انقلاب اسلامی این است که رهبری دوم از جنس رهبری اول است ، افزود: دشمنان اعتقاد دارند که برای نابودی انقلاب اسلامی باید آب را  از سرچشمه بست به همین دلیل برای تغییر رهبری تلاش می‌کنند.
بازی برخی مسئولان در زمین دشمن از ده ها برجام هم خطرناک تر است
وی با اشاره به خطر قداست و اقتدار زدایی از مقام معظم رهبری افزود: امروز برخی مسئولان در زمین دشمن بازی می‌‌کنند و این مسئله‌ای است که از ده‌ها برجام خطرناک‌تر است.
حاجی صادقی به اقداماتی که موجب ناکام ماندن دشمنان می‌شوند اشاره کرد و گفت: تشکیل جبهه متحد، تقویت و تحکیم عناصر ماندگاری انقلاب، مرزبندی با دشمنان، تفکیک بین دشمن متجاوز و غیر متجاوز، تقویت و تحکیم روحیه انقلابی، ‌حرکت مجاهدانه به سمت سبک زندگی اسلامی و .. از جمله اقداماتی است که موجب شکست دشمن می‌شود.
وی یادآور شد: حوزه‌های علمیه می‌تواند با استناد به آموزه‌های اسلام، در دفاع از انقلاب رسالت خود را انجام دهد و نباید اجازه دهیم که دشمنان غیرت دینی ما را بی‌رنگ کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها : حاجی صادقی , انقلاب ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .