پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
عضو خبرگان رهبری:
اعتماد به دشمن جز خسارت هیچ چیزی برای مسلمانان ندارد
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مسئولین با وحدت و دوری از سیاست بازی گذشته را جبران کنند، گفت: اعتماد به دشمن جز خسارت و خفت هیچ چیزی برای مسلمانان ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  آیت‌الله سیداحمد حسینی‌خراسانی با اشاره به سرنوشت برجام ، اظهار داشت: حفظ عزت ملت ایران در زمینه مذاکره با کشورهای اروپایی امری ضروری است.
وی ادامه داد:آنچه در قرآن و کلام اهلبیت(ع) آمده است و همچنین تاریخ ثابت کرده است که  شرف، عزت، استقلال همه جانبه مسلمانان در گرو اتکای به قدرت الهی و توده‌های میلیونی مردم موحد است.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن غیر قابل اعتماد است، گفت: در هر زمانی که مسلمانان به دشمن امید و اعتماد داشتند چیزی جز خسارت و خفت به دست نیاوردند.
وی افزود: رهبرمعظم انقلاب به صورت مکرر بیان کردند که با تکیه بر قدرت ملت و اتکای به نیروهای مؤمن، متعهد و خلاق داخلی می‌توانیم در یک مدت زمانی مشخص در ابعاد مختلف به استقلال برسیم.
آیت الله حسینی خراسانی با اشاره به از بین رفتن چند سال با سرگرم شدن به برجام، خاطرنشان کرد: بازهم دیر نشده است و با یک رویکرد و بازگشت جدی به این اندیشه عزت آفرین اسلامی با انسجام و اتحاد داخلی و تبعیت از سیاست‌ها و رهنمودهای راهبردی مقام معظم رهبری می‌توانیم گذشته را جبران کرده و با گام‌هایی استوار به سمت استقلال و توسعه و پیشرفت حرکت قدرتمندانه را ادامه دهیم.
وی ادامه داد: مسئولین باید پای کار بیایند و در مدت زمان کوتاهی مردم تغییر در سطح زندگی، معیشت، کسب و کار و بهبودی وضعیت کنونی را در زندگی خود لمس کنند.
این استاد حوزه با اشاره به اینکه خداوند به ما رهبری دلسوز و صاحب فکر و دارای فراست و شجاع عطا کرده است، ابراز داشت: مسئولین اگر با یکدیگر متحد باشند و دست از بازی‌های سیاسی و باندبازی‌ها و فرصت سوزی‌ها بردارند و صداقت، خدمت و عدالت را در زندگی به مردم نشان دهند در مدت زمان بسیار کوتاه می‌توانیم گذشته را جبران و در آینده پیشرفت‌های بسیار خوبی داشته باشیم.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .