پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
نماینده ولی فقیه در سپاه :
مشکلات اقتصادی کشور از طریق برجام ها حل نمی شود
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه جنگ استکبار با ما بر سر انرژی هسته ای نیست، بلکه این تقابل به خاطر دین و اعتقاد ما است، گفت: مشکلات اقتصادی از طریق برجام ها حل نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به وضعیت برجام، اظهار داشت:رهبر معظم انقلاب حکیم و بصیر می باشند و باید نخبگان و مدیران جامعه از ایشان فرمانبری و مطالبات را پیگیری کنند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری چارچوب مذاکره ایران با اروپا را مشخص کرده اند پس مدیران با این شرایط با دنیا سخن بگویند تا به نتیجه برسند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی از طریق برجام حل نمی شود، گفت: اروپایی ها هم مانند آمریکا قابل اعتماد نیستند و باید مراقب بازی آنها باشیم.

وی بیان داشت: نیروهای مسلح کشور آماده هستند در هر نقطه به استکبار ضربه بزنند و همین مسئله باعث عقب رفتن استکبار خواهد شد.

حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به اینکه مدیران کشور باید قدرشناس ملت باشند، خاطرنشان کرد:  این ملت فشارهای اقتصادی و تحریم ها را تحمل می کنند اما در دفاع از انقلاب کوتاه نمی‌آید.

وی ابراز داشت: جنگ استکبار با ما بر سر انرژی هسته ای نیست، بلکه این تقابل به خاطر دین و اعتقاد ما است.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .