چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
آقای بازیگر: اراجیف روی صحنه را تئاتر نمی‌نامند
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بازیگر فیلم "زیر درخت هلو" گفت: امیدوارم هنرمندان هر چیزی را به نام هنر به خورد مردم ندهند. این بزرگترین خیانت به فرهنگ ملی است. تئاتر‌های ما به واقع اراجیف و اتفاقاتی را روی صحنه نشان می‌دهند که من از تئاتر نامیدن آن‌ها شرم دارم.

حسن دادشکر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: این روز‌ها هیچ کاری به من پیشنهاد نمی‌شود و به نوعی خیلی محترمانه خانه نشین شده‌ام. من و امثال من در انتهای صف بودجه‌های سینما و تئاتر ایستاده ایم و پولی برای تخصیص به ما وجود ندارد.

وی درباره وضعیت فعلی سینمای ایران تاکید کرد: متاسفانه نسل حال حاضر سینمای ایران تنها نگاهش رو به جلو است و هیچ اعتنایی به نسل قدیم خود نمی‌کند. نسل جدید تنها به فعالیت‌های جاری خود فکر می‌کند و برایش فرقی نمی‌کند که هم سن‌های من چه می‌کنند.

بازیگر فیلم "سگ کشی" در همین راستا دلیل کم کاری خود را اینگونه تشریح کرد: پیشنهادات بسیار کمی به من می‌شود یا بهتر بگویم اصلاً پیشنهادی نمی‌شود. بسیاری هم اصلاً من را نمی‌شناسند که بخواهند پیشنهاد بدهند یا ندهند.

دادشکر نداشتن رابطه را یکی از دلایل کنار گذاشتنش از بازیگری خواند و اذعان کرد: تا این لحظه که از خدا عمر گرفته ام حتی یک بار هم به کسی رو نینداخته‌ام. من از رابطه و این جور چیز‌ها بدم می‌آید. حسن دادشکر برای خود بیوگرافی کوچکی دارد که اگر کسی او را بخواهد می‌تواند بنا به همان وی را انتخاب کند.

وی با اشاره به اجرای آثار نمایشی روی صحنه تماشاخانه‌های خصوصی افزود: این روز‌ها سالن‌های پذیرایی خانه‌های قدیمی را تبدیل به تماشاخانه تئاتر کرده اند و هر چه دلشان می‌خواهد در این سالن‌ها روی صحنه می‌برند. من هیچ رابطه‌ای با این نوع آثار ندارم.

بازیگر فیلم "زیر درخت هلو" با اظهار گلایه از برخی آثار نمایشی روی صحنه تئاتر تاکید کرد: امیدوارم هنرمندان هر چیزی را به نام هنر به خورد مردم ندهند. این بزرگترین خیانت به فرهنگ ملی است. تئاتر‌های ما به واقع اراجیف و اتفاقاتی را روی صحنه نشان می‌دهند که من از تئاتر نامیدن آن‌ها شرم دارم.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : بازیگر
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .