چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
تکريم بازنشستگان، تکريم ارزش‌هاي انساني و اخلاقي است
فرمانده انتظامي استان در ديدار با دو تن از خانواده هاي بازنشتسگان نيروي انتظامي " محمد رضا قاسمی " و " محمد اسماعیلی" گفت: تکريم بازنشستگان ، تکريم ارزش‌هاي انساني و اخلاقي است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  سردار"کاظم مجتبايي" اظهار داشت: بازنشستگان در دوران خدمت خود تجربيات گرانبهايي به دست آورده اند که بايد ساز و کارهاي استفاده از اين تجربيات براي آينده سازمان پليس تهيه شود.

وي فرهنگ بازنشستگي را فراتر از مسايل مادي توصيف كرد و اظهار داشت: اين افراد همانطور كه در گذشته با عشق به لباس مقدس پليس خدمت مي كردند امروز نيز در سنگر بازنشستگي يار و مددكار پليس هستند و مجموعه مديريت فرماندهي انتظامي استان از نظريات ، تجربيات و فكر آنها استفاده مي كند.

فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه بازنشستگان ناجا نبايد فراموش شوند، اظهار داشت: اين افراد متعهد به نظام و انقلاب بوده و تا نفس در سينه دارند آماده خدمت هستند و هر دستگاه و سازماني كه بخواهد مي تواند از تجربيات و نظريات آنان استفاده كند.

سردار مجتبايي با اشاره به اين که بازنشستگان گنجينه‌ تجربه و خدمت به مردم هستند،خاطرنشان کرد: تکريم بازنشستگان ، تکريم ارزش‌هاي انساني و اخلاقي است.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .